Chael Sonnen akceptuje ewentualny pojedynek z Rampagem!

20 Lipiec 2012
Chael Sonnen akceptuje ewentualny pojedynek z Rampagem!

Historia zaczęła się od niecenzuralnych określeń o Chaelu ze strony Quintona Jacksona. Z góry było pewne, że na odpowiedź nie przyjdzie długo czekać, ale teraz były pretendent postanowił jeszcze dołożyć trochę drwa do ognia, niemal rzucając wyzwanie poprzez przyjęcie pojedynku… zanim ten jeszcze został zapowiedziany.

W zeszłym tygodniu Sonnen zapowiedział, że wkrótce ogłosi swój kolejny krok w karierze i nie wyklucza, że zmieni kategorię wagową na cięższą. Ponieważ Amerykanin „nie chce być jednym z wielu”, można przypuszczać, że każde kolejne posunięcie, będzie niemal zagraniem marketingowym.

Jeżeli głupota byłaby chorobą leczoną przez lekarstwa, Rampage byłby pierwszy w kolejce w aptece, każdego ranka. Jeżeli Rampage chce ze mną walczyć, walmy! Rzeczywistość jest jednak taka, że on jest po dwóch porażkach z rzędu, nie potrafi zrobić wagi, nikt nie przejmuje się jego losem, nie dotrzymuje słowa i na przełomie kilku miesięcy będzie poza firmą. Jeżeli chce ze mną walczyć, akceptuję pojedynek!

Zestawienie wydaje się mało prawdopodobne na ten rok, ponieważ Jackson ma już zabukowaną walkę z Gloverem Teixerą na październik. Między pojedynkami, potrzebowałby więc kilku miesięcy odstępu. Nie wspominając o fakcie, że jest to ostatnia walka wypełniająca jego kontrakt i dalej nie wiadomo, co będzie później. Niewątpliwie, możemy spodziewać się odpowiedzi na przełomie godzin/dni.

Komentarze

 • zxc

  „Historia zaczęła się od niecenzuralnych określeń o Chaelu ze strony Quintona Jacksona.”

  Nieprawda. Historia zaczęła się od komentarzy rzucanych przez Chaela pod adresem Rampage’a i to wielokrotnie przez ostatnie 2 lata.

  Nie rozumiem jak redaktor mógł przeoczyć ten fakt. Znowu dziennikarska nierzetelność.

  W sumie się czepiam, bo historia moich problemów emocjonalnych ma dłuższe korzenie niż Dąb Bartek.

 • TD

  Ale komiks fajny?

 • MMAniak

  Coś Ci się TD ostatnimi czasy bardzo obrywa 🙂

  Muszę przyznać, że komiks genialny – Andrzej Mleczko by się nie powstydził 🙂

  Myślę, że zmiana kategorii wagowej przez Chaela jeszcze bardziej uskuteczniłaby Jego zapasy. Sama walka z Jacksonem wygląda interesująco. Jeżeli Rampage zbierze baty od Teixeiry, według mnie nie będzie miał co liczyć na kolejny występ, a taki scenariusz jest całkiem możliwy.

 • jkhjk

  znowu bedzie cool story

 • S

  Mało ostatnio na branżowych portalach Najmana, nie mają się na kim wyżyć to dostało się @TD. Bo wygląda na zadowolonego, żartuje, spełnia się w pracy ma swój pomysł na portal. Więc jak to trzeba Mu dowalić, proste.

 • Blade

  Wolalbym Sonnena w walce z Belfortem.

 • Wodzu

  @TD
  komiks git haha ;D

 • El Hombre

  Popieram Blade.

 • Wonsz

  Popieram Blade i Hombre. Zwłaszcza, że jakiś czas temu Belfort chciał się bic z Sonnenem. Miejsce Chaela jest w średniej.