Christos Piliafas przed KSW 20 – wywiad video

24 Lipiec 2012
Christos Piliafas przed KSW 20 – wywiad video

Z jednej strony fani psioczą, że Christos Piliafas (4-1) to za mało dla Mariusza Pudzianowskiego a z drugiej podpowiadają, że to bardzo dobry przeciwnik dla Polaka, który będzie mógł walczyć jak równy z równym i w ten sposób podszkoli swoje umiejętności.

Chociaż po długiej podróży, to Amerykanin był bardzo skory do rozmowy, choć odpowiadał krótko i zwięźle. Opowiedział nam o tym jak przystosowuje się nowej strefy czasowej, o tym jak traktuje go KSW i jak czuje się w Polsce. Poza tym poruszyliśmy temat jego przeciwnika w osobie Pudziana i na koniec dowiecie się jaki wynik przewiduje sam Christos. Wywiad dostępny w środku.

Komentarze

 • Blade

  Obawiam się, że Mariusz tego gościa nie przejdzie. Co prawda walczył z gościami o słabych rekordach, ale widać że potrafi bić. Mariusz w swoich walkach wyglądał słabiej, ale też miał nieco silniejszych przeciwników.

 • jkhjk

  chyba ze ustawione

 • DX

  **Tak szybko z odsluchu przetlumaczylem, sorry za bledy.

  Kocham Polske to piekny kraj, bardzo mili ludzie, kobiety itp. (1)

  Zmiana czasu to nie byl zaden duzy problem (2)

  Okolo tydzien temu KSW skontaktowalo sie ze mna, akurat bylem na praktyce footbolu w Michigan i moj trener zadzwonil ze KSW proponuje mu walke z bylym strongmanem Pudzianowskim, zapytal mnie czy chcialbym z nim walczyc, powiedzialem jasne. (3)

  Jest najsilniejszym czlowiekiem na swiecie, ma duze miesnie na szyji ale akurat to nie pasuje do MMA, nie ma dobrych rak, slabe cardio, nie ma przejde przez jego burze i go zalatwie (4)

  Doswiadczenie w Brazilian Jiu-Jitsu, Rosyjskim Sambo, zapasy i boksing (5)

  Kocham ze miliony ludzi bedzie ogladac, dobra okazja zostac rozpoznany z calkiem nowa demografika (6)

  Przegralem moja pierwsza walke kiedy nie mialem trenera, kiedy zaczal mnie trenowac (juz 3 lata) to tylko wygrywalem. Bede go sie sluchal i jego planu. (7)

  To bedzie KO w pierwszej rundzie (8)

  Jestem wlascicielem MMA Gym w Michigan i trenuje okolo 50 studentow (9)