Co dalej z Chrisem Weidmanem? – sonda

autor:
13 lipiec 2012
8
Co dalej z Chrisem Weidmanem? – sonda

Każdy z nas lubi czasami popuścić wodze fantazji i tworzy w głowie przeróżne zestawienia. Chris Weidman zrobił niesamowite wrażenie swoją wygraną z Markiem Munozem i rozgorzała gorąca dyskusja co dalej z błyskotliwym zawodnikiem. Przygotowałem dla Was kilka opcji (uwzględniłem zarówno wolnych zawodników, jak i tych z zakontraktowaną walką), a jeśli żaden pojedynek Wam nie odpowiada to zapraszam do publikacji swoich pomysłów w komentarzach.

 

[poll id=”69″]

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
El Hombre
El Hombre
9 lat temu

No i dupa, Bisping dostał Stann’a…

El Hombre
El Hombre
9 lat temu

Weidman vs zwycięzca walki Lombard vs Boetsch to oczywiste. Wygrany dostaje title shota. Druga para w kolejce do walki o pas: Belfort vs Bisping.

MMAniak
MMAniak
9 lat temu

Zaznaczyłem odpowiedź: z Belfortem, ponieważ sądzę, że Vitor byłby dobrym sprawdzianem dla młodego Weidmana. Sądzę, że Belfort nieco ostudziłby zapędy młodego Amerykanina i wygrał przez KO/TKO. Oczywiście dobrym wyjściem byłby zwycięzca walki Lombard vs Boetsch. Niech dadzą Mu jeszcze jednego topowego przeciwnika. Być może to Munoz był w złej dyspozycji tego dnia.

Blade
Blade
9 lat temu

Nie ma lepszego pretendenta. Jeśli Anderson chce walczyć, to tylko Weidman. Jeśli Anderson chce sobie zrobić dłuższą przerwę, to można dać Weidmanowi jeszcze jedną walkę z np. Lombardem (Boetsch).

Blade
Blade
9 lat temu

Myślę, że już jest gotowy. Ma zapasy na poziomie zbliżonym do Sonnena. BJJ lepsze od Chaela. Ma 28 lat i nie ma na co czekać. Anderson ma gorsze zapasy od Bispinga, a Munoz to światowej klasy zapaśnik którego Weidman przeszedł łatwo.

M1global
M1global
9 lat temu

zgadzam sie z Blade

Blade
Blade
9 lat temu

Anderson Silva. Weidman ma realne szanse wygrać. 5-0 w UFC – czas na niego. Nie ma na chwilę obecną lepszego pretendenta.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x