Cudowne lata wg Tito Ortiza

05 Lipiec 2012
Cudowne lata wg Tito Ortiza


Tito, mam dla Ciebie złą wiadomość. Twoja żona była gwiazdą porno i ma większy rekord niż twoje 16-10-1…

Tylko najwięksi hardcorowcy pamiętają kultowego Ala Bundy’ego, który co drugi odcinek wspominał młodzieńcze „cztery przyłożenia w jednym meczu”. Tito Ortiz albo nałogowo oglądał wspomniany serial, albo zupełnie go zignorował, bowiem w jednym z wywiadów stwierdził, że kiedyś bez problemu pokonałby Jona Jonesa… gdyby tylko chciał i byłby młodszy.

Jon Jones jest wspaniałym mistrzem, ale kiedy ja byłem w moim szczytowym momencie, byłem niezwyciężony. Nikt nie mógł mnie powstrzymać. Oczywiście, mógłbym wówczas go pokonać a teraz Jon Jones jest w najlepszym dla niego momencie. Więc to tak jakby porównać nas do pojedynku „Ali vs. Tyson”. Nigdy nie wiadomo, ponieważ to są dwa zupełnie inne pokolenia. Nie chcę nigdy mówić źle o Jonesie, ponieważ jest świetnym przykładem dla tego sportu, jednak w swoim „prime” nigdy nie wykluczałbym możliwości zwycięstwa – to na pewno. Nigdy nie okazałbym mu braku szacunku. To byłaby bardzo wyrównana walka, decyzja sędziów. Ale w szczytowym dla mnie momencie byłem najlepszy na świecie.

Ok, wystarczy. Uznajmy więc, że gdyby doszło do tego zestawienia w „prime time” Tito Ortiza – czyli jakieś 10 lat temu – Bad Boy prawdopodobnie rozniósłby… 14 letniego wówczas Jona Jonesa.

Komentarze

 • zxc

  Możecie dać źródła tej wypowiedzi? Bo nie wierzę, że on wygadywał takie niespójne głupstwa.

  Czekajcie… Przecież to Tito Ortiz. On zawsze gada głupoty.

 • TD
 • kaczka41

  Podsumowanie niczym z listów czytelników do CKM i odpowiedzi redakcji 😉 Ale jest oki

 • TD

  Taki dzień 🙂

 • kaczka41

  I tak trzymać! 🙂