Dan Hardy o ciężarze odpowiedzialności za porażki

autor:
31 Lipiec 2012
0
Dan Hardy o ciężarze odpowiedzialności za porażki

Rzadko słyszymy zawodników UFC, którzy wypowiadają się na temat dwuletniego ciągu porażek. Dan Hardy miał to szczęście, że sympatia fanów i mocna pozycja w Wielkiej Brytanii zatrzymała go w UFC pomimo takiej sytuacji i może powiedzieć więcej, jak wygląda lawina nieszczęść w przypadku przygotowań na najwyższym poziomie. Co o presji i odpowiedzialności przegrywającego zawodnika ze światowej czołówki ma do powiedzenia Brytyjczyk w wywiadzie dla MMAJunkie, dowiecie się w środku posta.

Problemem było dla Hardy’ego odpowiadanie przez dwa lata na pytanie, jak zamierza wrócić do wygrywania. Teraz nie musi już o tym myśleć.

To miłe, aczkolwiek szło mi dość dobrze odpowiadanie na nie w poprawny politycznie sposób. To były ciężkie lata, ale czuję, że zostawiłem to w tyle.

Przede wszystkim to była ulga bardziej niż cokolwiek innego. Gdy poświęcasz trzy miesiące na przygotowania, nie tylko niesiesz za sobą własne nadzieje, ale też wszystkich innych, którzy pomogli Ci się tam dostać. Jeśli wkładasz trzy miesiące w walkę i ją przegrywasz, to niejako unieważnia całą pracę, której dokonałeś – i to, że byłeś uciążliwy dla wszystkich dookoła w trakcie przygotowań. To miłe wygrać i odpłacić się tym wszystkim ludziom. Dziękuję im wszystkim za pomoc.

Na tej samej rozpisce odbędzie się walka Che Millsa z Duanem Ludwigiem, który padł ofiarą powrotu Hardy’ego. Brytyjczyk trzyma za niego kciuki.

Cieszę się, że nadal walczy dla UFC. Oglądałem jego walki na King of the Cage jeszcze przed moją pierwszą zawodową walką. Myślę, że każdy musi go szanować i pokazać mu wsparcie. Dał z siebie wszystko, nie odmawia walk. Zawsze przychodzi by walczyć, lubię go za to.

Hardy nie spodziewał się, że będzie miał okazję walczyć na takiej gali w rodzinnym mieście. Nie może się już doczekać walki z Sadollahem.

Nigdy nie myślałem, że zawalczę w Nottingham. To będzie interesujące, oglądałem często w tej hali hokej, atmosfera jest świetna.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o