Jacare akceptuje wyzwanie rzucone mu przez Luke’a Rockholda

17 Lipiec 2012
0
Jacare akceptuje wyzwanie rzucone mu przez Luke’a Rockholda

W wywiadzie po ostatniej, udanej obronie pasa, Luke Rockhold poprosił o drugą szansę walki z Jacare, któremu odebrał pas we wrześniu tamtego roku. Ponieważ nie udało mu się wówczas skończyć byłego mistrza, teraz jako czempion prosi o rewanż. Ronaldo Souza ma już zabukowany pojedynek z Derekiem Brunsonem (sierpień), ale zwycięzca tego spotkania ma być kolejnym pretendentem do pasa. Brazylijczyk usłyszał wołanie Rockholda i na łamach tatame.com oficjalnie przyjął jego wyzwanie. Reszta w rękach ZUFFY.

Luke wyzwał mnie na pojedynek, ponieważ wynik naszej ostatniej walki był bardzo blisko. Czuje, że musi udowodnić sobie, iż może mnie pokonać. Jeżeli chce ze mną walczyć, ja chcę swój pas z powrotem. Pragnę udowodnić światu, że tamto spotkanie to przeszłość i mogę go pokonać, nawet jeżeli potrzeba sześciu czy siedmiu rund.

Brazylijczycy zawsze byli znani z żywiołowej energii w ringu i na tym opierali swoje sukcesy. Nie zaszkodzi jednak wnieść nutę profesjonalizmu, dlatego tym razem Ronaldo planuje przygotować się lepiej niż rok temu.

Wyjdę tam ze znacznie lepszą strategią niż poprzednio. Nie pozwolę mu narzucić swojej gry, którą tłamsi przeciwników. Moment w którym sędziowie przyznali mu zwycięstwo, był dla mnie momentem przełomowym.

Obecna rozpiska sierpniowej karty Strikeforce TUTAJ

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o