KSW 20 w Gdańsku, nowe nazwiska i plakat!

autor:
04 Lipiec 2012
KSW 20 w Gdańsku, nowe nazwiska i plakat!

KSW 20 nabiera kształtów, z ogłoszonymi oficjalnie takimi nazwiskami jak Błachowicz, Pudzianowski i Różalski, czy dodanymi dziś do listy Bedorfem, Walusiem i Azhievem. Gala, która odbędzie się 15 września w gdańskiej Ergo Arenie, ma mieć większą skalę niż kiedykolwiek wcześniej, świętując dwudziesty jubileusz numerowanych gal KSW. Matheo zapowiedział nowej jakości opening, organizatorzy planują duże nazwiska jako rywali Polaków, a jedynym minusem ma być fakt, że będzie ona najprawdopodobniej transmitowana w systemie PPV.

Komentarze

 • El Hombre

  Zapowiada się interesująco 🙂

 • Złoty

  Czy tylko mnie nudzą ciągle te same nazwiska ?

 • kuba

  zloty jestes poprostu przemeczony 😀 odpocznij sobie:D:D Bedzie wojna!!!!!!!!!!!

 • Blade

  Azhiev nie ma postu przypadkiem ? Czy tylko Mamed wsrod czeczenow przestrzega ramadanu ? Jak to jest ? 🙂

 • Wonsz

  Myślę, że to jak z nami. Są wierzący praktykujący jak i Ci niepraktujący. Ponoć w takiej Łomży widok pijanego Czeczena nie jest czymś osobliwym.

 • Blade

  Mamed mówił, że jak ktoś nie przestrzega ramadanu, to nie jest muzułmaninem 🙂 Może nie wszyscy są tego samego wyznania, albo jest tak jak mówisz.

 • a.

  Nie sorry, ja kasy nie bulę. To nie Ameryka.

 • Blade

  Chętnie zapłacę za PPV, ale musi być dobra rozpiska. Jan Błachowicz jedynie spełnia moje oczekiwania odnośnie PPV. Minimum 3 walki, które MNIE interesują musza wystąpić bym kupił PPV organizacji KSW. Anzor, Waluś, czy Różal nie są takimi nazwiskami. O Pudzianie w ogóle nie wspomnę, bo tego pana nie lubię oglądać, ani ładnie nie walczy ani nie ma ciekawej osobowości. Karol Bedorf może się wydać interesujący tylko w walce o pas z kimś ciekawym, ale to i tak nie jest coś co mnie przyciągnie do PPV jak magnez. Błachowicz, Jewtuszko, Materla – bez tych panów w obecnej sytuacji nie wyobrażam sobie PPV. Moja propozycja:

  Błachowicz vs Sobral
  Irokez vs Kornik/Warburton
  Materla vs DRWAL (była wypowiedź Lewego, że jest zainteresowany Drwalem, pewnie bardziej Polsat niż Lewy ale nie czepiajmy się szczegółów)
  Aslambek vs Mańkowski

  Takie 4 walki to minimum, a w szczególności Materla vs Drwal spowodowały by wykupienie przezemnie PPV. Jednak jeśli rozpiska ma wyglądać tak:

  Pudzian vs Koks
  Walus vs Brat Pudziana
  Różal vs LeBanner
  Anzor vs Reed
  Blachowicz vs Sobral/inny dobry przeciwnik
  Bedorf vs Overeem

  to dziękuje, to wystarczająco by poświęcić czas na obejrzenie w TV, ale zdecydowanie za mało by jeszcze płacić.

 • Blade

  *magnes

 • kuba

  blade … co ty pier…. kolego pudzian niema ciekawej osobowosci a kto przyciaga przed telewizory miliony ludzi kto wykrecil najlepszy wynik ogladalnosci dla ksw kolo 7mil gdyby nie pudzianowski to dzisiaj zaden blachowicz niebyl by w walce wieczoru puknij sie w leb!!!!!!!! szkoda slow

 • Blade

  Kuba: To, że przyciąga miliony osób nie oznacza, że posiada ciekawą osobowość. Frytka również przyciągała przed telewizory, sprawdź ile wejść na youtube miał Luntek.
  Pudzian nie przyciąga milionów ze względu na swoją osobowość. On nie ma ciekawych rzeczy do opowiedzenia. To też nie byłby problem, bo są ludzie z darem opowiadania banalnych historii w niebanalny sposób. Pudzian tej umiejętności nie posiada. Podczas wypowiedzi Mariusza ma się wrażenie, iż nasz wielki ex-siłacz czyta z kartki.
  Ludzie oglądają Mariusza, bo przez wiele lat żyli mitem o najsilniejszym człowieku świata i byli przekonani że ta siła przekłada się na każdą fizyczną aktywność, a w tym błędnym przekonaniu zostali utwierdzeni po walce z Marcinem Najmanem. Walki Mariusza z innymi celebrytami (planowana z Koksem), bądź zawodnikami to jak walka goryla z tygrysem – w naturalnych warunkach niemożliwa do przeprowadzenia, ale kto by nie chciał tego zobaczyć? To jak walki Batmana z Wolverinem, czy Tong Po z Liu Kangiem.
  Nie osobowość, a egzotyka przyciąga przed telewizory.

 • TD

  Mam nadzieję, że zrezygnują z pomysłu PPV. Lepiej brzmi „kilka milionów oglądało KSW” niż „zarobiliśmy kilka milionów PLN bo oglądało nas kilkaset tysięcy osób”. Oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i mają do tego prawo. My i tak będziemy na gali 🙂

 • kuba

  Blade… frytke miliony ogladaly jednorazowo jak dawala dupy kenowi tu sie zgodze, co do luntka to bez komentarza on dzieki swojim filmikom nierozslawil you tub jest wiele takiw idiotuw kturzy wzucaja tam swoje filmiki !! A dzieki pudzianowskiemy marka ksw stala sie rozpoznawalna na cala polske i dzieki jego osobie do wlascicieli organizacji i tv polsat wplywa gruba kasa.. powiedz mi taki mamed przed przyjsciem pudziana byl tam osoba anonimowa i co on mial do powiedzenia ciekawego caly czas gada w kulko i to sama ze rodzina to i tamto ramadan studia idt,itp to jest ciekawe on wlasnie sie na plecach puzianowskiego wybij i zostal gwiazda to samo sie tyczy materli i blachowicza i oczym my tu rozmawiamy myslisz jak pudzian by nie zadebiutowal w mma to ksw by bylo w tym samym miejscu co jest teraz???? przypomne ci ze saleta walczyl na ksw 7cz8 juz nie pamietam przeciez byl znany i ilu widzuw przyciagnal??? dzieki wlasnie pudzianowskiemu cala machina zaczela zdobywac popularnosc ogromna dzieki jego nazwisku

 • Blade

  Nazwisko, a osobowość to 2 różne rzeczy. Paris Hilton również ma nazwisko, które przyciąga. Abstrahując od celebrytów. Adam Małysz miał ogromne sukcesy sportowe, ale czy jest właścicielem ciekawej osobowości? Czy wywiady z nim są ciekawe? Pamiętasz jakąś ciekawą myśl Adama? Jakąś ciekawą historię? Sukcesy sportowe to jedno. Medialność drugie. CIEKAWA osobowość trzecie.
  Mamed Khalidov gdyby nie Pudzian teraz pewnie walczyłby w USA i był bardzo popularny w ŚWIECIE MMA, a nie tylko w Polsce. Prawdopodobnie wyszło by mu to na plus. Zamiast walczyć na KSW w cieniu Mariusza walczyłby w Strikeforce, może zostałby mistrzem Bellatora i teraz zamiast Lombarda miał procent z PPV w UFC?
  To, że nazwisko Pudzianowskiego, byłego wielokrotnego mistrza świata w popularnej dyscyplinie STRONGMAN przyciągnęło widzów przed telewizory i pozwoliło rozwinąć organizację KSW nie podlega wątpliwości, ale jak to ma się do osobowości Mariusza?
  Jeśli miliony podziwiają obraz przedstawiający… słoneczniki, to znaczy że te słoneczniki mają osobowość?

  TD: Jeśli KSW zarobi na PPV miliony czego im życzę, to również odbije się na jakości walk, bo większy budżet to większe możliwości kontraktowe, być może więcej gal. Jednak żeby im się to udało muszą robiąc PPV przedstawić lepszą ofertę niż w przypadku otwartego Polsatu, bo Kowalski powie „Zaraz, mam to samo albo słabsze walki i muszę teraz płacić? Jak to?”. Kowalski potrzebuje walk takich jak Pudzian vs Hardkorowy Koksu, a hardkorowi fani walk takich jak Materla vs Drwal, czy Błachowicz vs Sobral.

 • TD

  To przypadkowe zestawienia, które cały czas podkreślasz czy może wiesz coś więcej?

 • ad

  Droga Redakcjo, podpytajcie K&L o rywali dla polaków, a jeśli nie podadzą to spytajcie chociaż kiedy się dowiemy. Nie dajcie się złapać na tekst w stylu „wkrótce” 🙂

 • Blade

  To moje pobożne życzenia 🙂 Wiem jedynie, że Janek ma mieć kogoś ze Stanów, więc Sobral niekoniecznie bo to Brazylijczyk, ale ktoś ze Stanów może również oznaczać kogoś rozpoznawalnego na tamtym rynku (mam nadzieję).

  Materla vs Drwal mi zaświtało w głowie, gdy Lewandowski wymienił Drwala na liście osób, które chce ściągnąć do KSW z MMA ATTACK (wymienił tam chyba również Sobotte, Grabowskiego i Helda)

  Irokez vs Warburton/Sowiński – o tym otwarcie mówili K&L jako najprawdopodobniejszej przyszłej walce Jewtuszki. Tylko, że Jewtuszko chyba wciąż leczy kontuzje:/

 • kuba