Maciej Kawulski przed KSW 20 – wywiad video

24 Lipiec 2012
Maciej Kawulski przed KSW 20 – wywiad video

Wywiady i sprawy medialne wydają się przede wszystkim domeną Martina Lewandowskiego, jednak jak na porządnego wspólnika przystało, Maciej Kawulski ma również sporo do powiedzenia, kiedy staje przed kamerami.

Porozmawialiśmy z nim w siedzibie studia filmowego Tęcza, odpowiedzialnego m. in. za produkcję trailerów KSW, łapiąc Macieja właśnie w dniu powstawania materiału do 20 i 21 gali Konfrontacji. Dalej, poruszyliśmy kwestie ostatnich dni, takie jak: poszukiwania kolejnych zawodników, wprowadzenie systemu Pay Per View, kulejąca waga ciężka a także najnowsze wydarzenia odnośnie jednej z konkurencyjnych organizacji. Materiał dostępny po skoku do środka.

Komentarze

 • bulaj

  Także już wszystko wiadomo odnośnie mameda dalej jest KSW i będzie na 21gali.

 • Blade

  Gdzie on widzial kategorie do 105 !!?? To wymysl KSW…

 • DX

  „Poczekaj, Karolek a Ty gdzie idzesz?” 🙂

  1. PPV chyba kazdy sie spodziewal, fuuuuuuuuuuu.

  2. @TD
  Szkoda ze kiedy rozmawiajac o ciezkich nie zapytales o Grabowskiego 🙁

  2. @TD
  Wygladacie podobnie, Kawul jest siwy, pewnie od idei PPV.

 • TD

  @DX
  musiałeś przeoczyć dzisiejszego newsa o MMA Attack w którym zostało powiedziane, że narazie nikt nie opuszcza tonącego statku, bo nawet nie wiadomo czy tonie. Pozatym temat Grabowskiego to już taka nuda, która była wałkowana milion razy i pytaliśmy o to Lewandowskiego w poprzednim wywiadzie.
  P.S. Podeślij fotę, zerkniemy do kogo jesteś podobny 😉

 • DX

  Mozna z tego wywnioskowac ze w 2013r. KSW zrobi 6 gal w systemie PPV.

  Akuart fotki nie mam na swoim blogu o ktorym tylko i wylacznie pisze o tematach zwiazanych z owadami mieszkajacymi w lasach i ich wplywie na platne autostrady, ale to temat biologiczno naukowy, ktos moze powiedziec ze czasem to konspiracja, ale to prawda naukowo potwierdzona przez specyficznych specjalnych doktorow i ekspertow tej dziedziny.

 • Kawul

  poważnie? powoływać się na wikipedie ?