Nadchodzące walki: Aldo vs. Koch, Le vs. Franklin, McCall vs. Moraga

20 Lipiec 2012
Nadchodzące walki: Aldo vs. Koch, Le vs. Franklin, McCall vs. Moraga

Stale rosnąca liczba gal co krok przynosi nowe wieści o kolejnych zestawieniach zawodników. W środku posta kilka interesujących par.

Jose Aldo (21-1) vs. Erik Koch (13-1)
Oryginalnie, panowie mieli zawalczyć jutro na UFC 149. Kontuzja obecnego mistrza wykluczyła go na kilka miesięcy ze startów. Teraz, wiadomo już, że walka o pas wagi piórkowej została przełożona na UFC 153 w Brazylii.

Cung Le (8-2) vs. Rich Franklin (29-6-1NC)
Dana wielokrotnie podkreślał znaczenie Cunga Le na pierwszą galę w Chinach. W tym tygodniu powiedział, że jeżeli wystąpi w Azji, jego przeciwnikiem będzie Rich Franklin a gala będzie nosiła nazwę UFC on Fuel 6.

Ian McCall (11-3-1) vs. John Moraga (10-1)
Trochę ponad miesiąc temu Ian przegrał rewanż z Demetrious Johnsonem. Szybko przyjął wyzwanie nowo nadchodzącym Johnem Moragą i zawalczy za 2 tygodnie na gali UFC on Fox 4. Moraga do tej pory obijał się w mniejszych galach. Ma na koncie 5 zwycięstw przez poddania i 1 przez KO.

Komentarze

 • Marcin

  Le vs Franklin
  nie słyszałem o tym, ciekawie będzie

 • El Hombre

  Le był już zestawiony z Franklinem ale kontuzja Belforta przekreśliła wszystko. Rich zastąpił Vitora i walczył z Wandem na UFC 147 a dla Cunga sprowadzili Patricka Cote.

 • Marcin

  😀
  tyle wiem
  napisałem tylko, że o tym nie słyszałem, iż mają w Chinach walczyć

 • Wonsz

  Danuta jaki podobny tutaj do Basa Ruttena. 😀

 • P69

  Podobny to on jest tutaj do Freda Dursta z Limp Bizkit.