Nowe zestawienia: Fitch vs. Silva, Brandao vs. Gambino, Alvarez vs. Pitbull, da Silva vs. Dodson, Kennedy vs. Gracie

31 Lipiec 2012
0
Nowe zestawienia: Fitch vs. Silva, Brandao vs. Gambino, Alvarez vs. Pitbull, da Silva vs. Dodson, Kennedy vs. Gracie

Kolejna porcja nowych i ciekawych zestawień zawodników (różnych organizacji): John Fitch vs. Eric Silva, Diego Brandao vs. Joey Gambino, Eddie Alvarez vs. Patricky Pitbull, Jussier da Silva vs. John Dodson, Tim Kennedy vs. Roger Gracie.

1. John Fitch (23-4-1-1NC) vs. Eric Silva (14-2-1NC)
Fitch był jednym z pretendentów do pasa, niestety po remisie z BJ Pennem i sromotnej porażce przez KO z Johnym Hendricksem, odpadł w przedbiegach.
Eric Silva to wschodząca gwiazda UFC, która do tej pory kończy każdą walkę przed czasem. Po drodze miał wpadkę z zaskakującą dyskwalifikacją za nielegalne uderzenia, które UFC – pomimo oficjalnego wyniku – uznaje za wygraną.

Ariel Helwani potwierdził na swoim twitterze, że obaj zawodnicy słownie zgodzili się na ten pojedynek, który miałby się odbyć na brazylijskiej karcie UFC 153.

2. Diego Brandao (14-8) vs. Joey Gambino (9-1)
Brandao, po zdobyciu trofeum w finale 14-fo TUFa, można powiedzieć że zadebiutował na UFC 146 jako pełnoprawny zawodnik, przegrywając przez decyzję z Darrenem Elkinsem.
Joey Gambino doznał tylko jednej porażki w zawodowej karierze i było to w czerwcu tego roku, podczas debiutu w UFC – ostatnia walka ze Stevenem Silerem.
Obaj zawodnicy będą zmotywowani, żeby zatrzeć uczucie przegranej i czeka nas dobre show. Do starcia dojdzie na UFC 153 w Rio

3. Eddie Alvarez (23-3) vs. Patricky „Pitbull” Freiere (10-3).
Eddie Alvarez ma zakontraktowaną ostatnią walkę z Bellatorem i wciąż nie wiadomo co dalej z jego karierą w BFC. Po utraceniu tytułu w pojedynku z Michaelem Chandlerem, Eddie otrzymał obiecaną szansę zemsty i w pięknym stylu pomścił pierwszą przegraną z Shinyą Aokim.
Patricky Freiere ostatni raz pokazał się w marcu (Bellator 62) w pięknej wymianie z Lloydem Woodardem, przegrywając niespodziewanie przez kimurę.
Właściciel organizacji ogłosił oficjalnie potwierdził to starcie na twitterze, zapowiadając je na październikowego Bellatora 76.

4. Jussier Da Silva (14-1) vs. John Dodson (13-5).
Da Silva walczył do tej pory głównie na brazylijskim rynku, przegrywając tylko raz z Ianem McCallem przez decyzję. „Mrówka” wygrywa głównie przez poddania.
John Dodson zapowiada się na sporą siłę dywizji muszej UFC. Niezwykle energiczny i niestandardowy w swoich technikach, dzięki czemu w świetnym stylu wygrał finał 14-go TUFa i jeszcze jeden pojedynek już jako pełnoprawny fighter UFC.
Do spotkania obu panów dojdzie na UFC On FX 5 w październiku.

5. Tim Kennedy (14-4) vs. Roger Gracie (5-1).
Tim właśnie przegrał pojedynek o pas Strikeforce z Lukem Rockholdem, ale nie przeszkodziło mu to szybko rzucić kolejne wyzwanie w kierunku Rogera Gracie, który wygrał niedawno z doświadczonym Keithem Jardinem. Były pretendent chce udowodnić, że choć Gracie uznawani są za najlepszych grapplerów, to jednak jego BJJ w mieszanych sztukach walki, sprawdzi się lepiej. Obaj zawodnicy zgodzili się werbalnie na ten pojedynek, choć nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o