Oficjalne oświadczenie MMA Attack w sprawie dalszych losów organizacji

24 Lipiec 2012
Oficjalne oświadczenie MMA Attack w sprawie dalszych losów organizacji

MMA Attack to temat, który wciąż pozostawia wiele pytań bez jasnych odpowiedzi. W tym wypadku w ogóle nie chodzi o prywatne sprawy właściciela, lecz o dalsze losy „drugiej” największej organizacji MMA w Polsce.

Próbując na własną rękę wyjaśnić sytuację, pisaliśmy m. in. o tymczasowo niedziałającej stronie MMA Attack, która w tę sobotę odzyskała pierwotną formę. Nie dziwi więc, że zarówno nasi czytelnicy – jak i fani w Polsce – naciskają na nas, żeby spróbować wyjaśnić co tak naprawdę wisi w powietrzu. Był to jawny znak do tego, aby skontaktować się z jedną z osób decyzyjnych – Radosławem Stańczykiem, który wyjaśnił stan MMAA w obecnej sytuacji. Oto co się dowiedzieliśmy:

Na dzień dzisiejszy wstrzymujemy wszelkie działania.

Próbowaliśmy umówić spotkanie, które pozwoliłoby nam dowiedzieć się więcej szczegółów, jednak wg Radosława Stańczyka, więcej w tej chwili po prostu nie da się wyjaśnić. Zalecono nam poczekać na właściwy moment, czyli do wyjaśnienia sprawy. Jak zapewnia, los MMA Attack nie jest przesądzony i jedynie wspomniany czas jest tym, który wkrótce odpowie na niewyjaśnione dotąd pytania.

„Zawodnicy stoją za nami murem i nie podpisują żadnych kontraktów z konkurencyjnymi organizacjami. Więcej wyjaśni się na przestrzeni dwóch tygodni i na pewno dowiecie się wszystkiego obserwując stronę lub czekając na oficjalny newsletter.”

Przypominamy, MMAA zorganizowało do tej pory dwa eventy, które mocno odcisnęły się w świadomości fanów mieszanych sztuk walki w Polsce. Wg informacji na stronie, trzecia gala wciąż planowana jest na 29-go września w Zielonej Górze. Czy się odbędzie? Nie wiadomo. Więcej informacji niebawem.

Komentarze

 • Damian

  Jest nadzieja oby jeszcze coś z tego było…

 • DX

  Wyjasni sie sprawa sadowa i wszystko bedzie jasne, chyba ze ktos inny kupi marke MMAA, bo to nie zdrowe kiedy KSW nie ma konkurencji, nie zdrowe dla zawodnikow, fanow.

 • GruenbergFilip

  Mam nadzieję, że gala, która ma odbyć się ze 100 metrów od mojego domu się odbędzie.

 • dantev

  K%L kupią markę i zamkną interes….jak Danuta i SuperFertita Bros. zrobili z Pride i wkrótce zrobią ze Strikeforce

 • halls

  Nikt nie kupi marki, bo jest nic nie warta, mogę wam dać to na piśmie. Cholewę wsadzą na czas długi, jak już wpada CBA i CBŚ to wyrok jest tylko formalnością.

 • Blade

  Oby MMA ATTACK przetrwalo.

 • kuba

  oby nie przetrwało

 • DX

  Ja słyszałem że nikt nie pójdzie siedzieć, odpowiednie łapy się grubo zacisną a kieszenie napełnią, będzie dobrze panowie.

  😉

 • kerim85

  mam nadziej ze cholewa sie wyczysci i pokaza ksw czym jest prawdziwe mma

 • xavier

  Tę sobotę, nie tą sobotę. 😉 Zgodność końcówek – pilnujcie tego 😉

 • Pingback: Dariusz Cholewa na spotkaniu z Polsatem i managerami warszawskich zawodników | Newsy MMA, BJJ, Muay Thai, Boks, Zapasy. Wiadomości UFC, K-1, Grappling.()