Rampage Jackson: „Chael był do kitu.”

18 Lipiec 2012
Rampage Jackson: „Chael był do kitu.”

W temacie największego rewanżu w historii UFC, powiedziane zostało aż nazbyt wiele, ale w całym zgiełku zabrakło decydującego komentarza. Quinton Jackson (32-10) z reguły mówi wiele, ale tym razem nie miał zbyt wiele do powiedzenia o ostatnim wystąpieniu Sonnena i podsumował go krótko:

Chael był do kitu.

Dalej wcale nie było lepiej i były mistrz UFC pozwolił sobie na znacznie więcej ostrych słów.

Wydaje mi się, że Chael powinien dotrzymać słowa i powinien opuścić UFC, ponieważ to jest właśnie to co powiedział, że zrobi w przypadku przegranej a przegrał… STRASZLIWIE! ŹLE! Chael był do kitu.

Na prośbę o poradę dla niedoszłego pretendenta, odpowiedział:

Nie wiem, Chael powinien iść gdzieś, gdzie lubią jego wywiady i sposób w jaki mówi to całe gówno o wszystkich na około. Nie mogę znieść tego chłopaka. Pie***lić Chaela.

Rampage ostatni raz walczył pod koniec lutego tego roku, przegrywając przez decyzję z Ryanem Baderem. Od pewnego czasu często wspomina, że jego czas nadchodzi i walka z Gloverem Teixeirą – którą przyjął niedawno – może być jego ostatnią w karierze.

Dla zainteresowanych, pełny wywiad poniżej.

Komentarze

 • Wonsz

  Tamta oferta jak juz wiele razy zostalo wspomniane miala swoj okres waznosci. Silva sie nie zdecydowal wiec nie ma o czym mowic.
  Niech Rampage nie cwaniakuje, bo na UFC 144 sam poza slamem i otluszczonym brzuchem chuja ostatnio pokazal…

 • Artur

  Od kiedy to chuj ma brzuch? Przecinki…

 • Wonsz

  Czy tutaj na pewno powinien byc przecinek? Zwykle staram sie dbac zarowno o ortografie, gramatyke jak i interpunkcje.
  Skoro tamto zdanie bylo nieczytelne, to pomiedzy ‚brzuchem’ a ‚chuja’ mozna wstawic slowo ‚to’.

  Uprzedzajac kolejne uwagi – wiem, ze nie te posty, ktore napisalem sa bez polskich znakow, ale jestem teraz na komputerze, ktory ma inny uklad klawiatury.