Siyar Bahadurzada wypada z UFC 149

autor:
01 lipiec 2012
0
Siyar Bahadurzada wypada z UFC 149

Rekord 21-4-1 ze zwycięstwami nad takimi zawodnikami jak Paulo Thiago, John Alessio czy Robert Jocz faktycznie wskazuje, że ktoś zakrawa o bycie „The Great”. Po piorunującym debiucie w UFC, w którym potrzebował 42 sekund, by znokautować Paulo Thiago, kolejnym przeciwnikiem na drodze do tytułu miał być Rich Clementi. W chwili obecnej dowiedzieliśmy się jednak, że Bahadurzada doznał nieznanej nam póki co kontuzji, która wykluczy go z występu na UFC 149. Więcej o zastępstwie i historii tej konkretnej walki w środku posta.

Siyar dopiero co podpisał umowę z Authentic Sports Management i przeprowadził się, by trenować z teamem Blackzilians. Dwa dni później pojawiła się wiadomość o kontuzji. Uwierzcie w to lub nie, ale ta walka miała być początkowo starciem Yoshihiro Akiyamy z Thiago Alvesem. Najpierw Siyar zastąpił kontuzjowanego w nieokreślony sposób Akiyamę, a następnie Rich Clementi kontuzjowanego – jeszcze raz w nieokreślony sposób – Thiago Alvesa. W chwili obecnej Bahadurzadę zastąpi Matt Riddle (6-3), które wszystkie swoje walki stoczył w UFC dzięki szybkiemu startowi z programu „The Ultimate Fighter”.

Matt Riddle ostatnio zwyciężył przez niejednogłośną decyzję z Henrym Martinezem (9-2), po dwóch nieprzekonujących występach przeciw Lance’owi Benoistowi (6-1) i Seanowi Pearsonowi (12-6), które obydwa przegrał przez jednogłośną decyzję.

Czy Dana miał rację, mówiąc, że zawodnicy trenują zbyt ciężko? A może kontuzje zdawały się zawsze, ale bez ubezpieczenia ze strony UFC nie opłacało się dbać o swoje zdrowie? Możemy tylko zgadywać, ale na pewno karta UFC 149 nie należy do szczęśliwych.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x