Tito Ortiz ostro o użyciu TRT przez Forresta Griffina

autor:
14 Lipiec 2012
4
Tito Ortiz ostro o użyciu TRT przez Forresta Griffina

Niewątpliwie słowa szacunku ze strony Forresta Griffina nie rozładowały sytuacji po walce zamykającej karierę Tito Ortiza. Najwyraźniej głodny zwycięstwa „Huntington Beach Bad Boy” nie pogodził się z niekorzystnym werdyktem po bliskiej walce, a teraz wytoczył jeszcze cięższe szyderstwa ze względu na terapię testosteronową, której poddawał się przed walką Griffin. Tito, który od 2007 roku wygrał tylko jedną z ośmiu walk, nazywa swojego rywala „oszustem” i bez skrupułów wyśmiewa go na Twitterze.

Oto treść wpisu:

Forrest, przykro mi słyszeć, że musiałeś używać sterydów, by mnie pokonać. A nie, czekaj, by spróbować mnie pokonać! Forrest Griffin = oszust, lol. Miłego dnia!

Jeszcze po konferencji prasowej, Tito zapewniał, że pomimo wielu operacji i problemów, nigdy nie czynił wymówek po swoich walkach. Tym razem jednak najwyraźniej złamał swoją zasadę, narażając się na ataki fanów. Naciskają oni, by Tito odszedł z MMA naprawdę, a nie przypominał o sobie już kilka dni po zakończeniu kariery.

Z drugiej strony, istnieje bardzo duża grupa osób, które wskazują na jego liczne zasługi dla UFC i karier poszczególnych zawodników, komentatorów i dziennikarzy. Ci sami ludzie żartują, że była to chyba terapia estrogenowa, po tym, jak Forrest wybiegł z octagonu po walce przed ogłoszeniem decyzji.

Oczywiście warto zachować zimną krew. Forrest dostał przyzwolenie na TRT i nie przekroczył limitu 6:1, który jest narzucony na tym samym poziomie dla wszystkich zawodników. Z drugiej strony, Ortizowi należy się szacunek za równą i zaciekłą walkę. Jednak nowy narybek fanów nie kojarzy jego dawnych osiągnięć i ogromnej medialności, którą za sobą niósł. Pozostaje nam tylko czekać na ewentualną odpowiedź Forresta.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
shogunpietrrokovEl HombreDX Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
shogun
Gość
shogun
Offline

co nie zmienia faktu że forrest tez wygladał chujowo, zostal prawie skonczony przez ortiza ktory nie byl w formie, takze obaj powinni odejsc na emeryture, teraz forrest moze sluzyc tylko jako ktos na kim sie wybiją nowi fighterzy

pietrrokov
Gość
pietrrokov
Offline

Sama walka nie powalała. Ortiz zaprezentował się w kiepskiej formie, więc pretensje powinien mieć wyłącznie do siebie.

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Sam nie wiem co sądzić o tym TRT, niby jest na to przyzwolenie ale jakiś niesmak pozostaje…

DX
Gość
DX
Offline

Bierz co chesz, wszystko wes co tylko mam
Bierz co chcesz, nawet deszcz i z wlosow wiatr