Areszt Badra Hariego przedłużony do maksymalnych 90 dni

autor:
10 sierpień 2012
7
Areszt Badra Hariego przedłużony do maksymalnych 90 dni

Wczoraj holenderska policja przedłużyła areszt Badra Hariego do 90 dni, co jest maksymalnym możliwym okresem przetrzymania osoby. Jest to wiadomość o tyle ważna, że gdy dowody są słabe lub niewystarczające, nigdy nie zdarza się, by zastosowano tego typu procedurę. Świadczy to o poważnych kłopotach, w których znalazł się zawodnik.

Badr obecnie jest trzymany w izolatce. Sąd odmówił złagodzenia warunków jego przetrzymania, zezwalając jedynie na czytanie gazet i oglądanie telewizji. Ktoś może zapytać, dlaczego piszemy o każdym kolejnym etapie postępowania w sprawie Marokańczyka. Sprawa jest prosta – 90-dniowy areszt już teraz wyklucza Badra nie tylko z przygotowań do walki dla K-1, ale też wyklucza go w ogóle z możliwości występu 14 października.

Do tego wszystko wskazuje na to, że zawodnik nie ma zbyt wiele na swoją obronę i nawet jeśli w wypadku orzeczenia winy wyrok będzie łagodny, to czeka go i tak dłuższe wyłączenie z występów. Sprawa pogarsza się o tyle, że mówi się o kolejnych osobach wnoszących wobec niego oskarżenia. Także nawet zakładając niewinność zawodnika, co wobec tak poważnych świadectw i jego postępowania w relacjach z organami ściagania wydaje się być mocno wątpliwe, postępowanie może toczyć się długo i bezowocnie, uziemiając na dobre największą gwiazdę dzisiejszego kickboxingu.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DX
DX
9 lat temu

Mechiko dobrze gada.

lobo206
lobo206
9 lat temu

Wysoki poziom dyskusji w komentarzach ..

Wodzu
Wodzu
9 lat temu

Ciekaw jestem jaki wyrok dostanie ;D

wzyej to debil
wzyej to debil
9 lat temu

jebac cynik 75

cynik75
cynik75
9 lat temu

jebać mechiko, to zwykły palant

Mechiko
Mechiko
9 lat temu

jebac arabow, to zwykle bydlaki

Blade
Blade
9 lat temu

Co za bezmózg. Mógł być ikoną uderzanych sportów walki, ale posiedzi sobie w więzieniu.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x