Areszt Badra Hariego przedłużony do maksymalnych 90 dni

autor:
10 Sierpień 2012
Areszt Badra Hariego przedłużony do maksymalnych 90 dni

Wczoraj holenderska policja przedłużyła areszt Badra Hariego do 90 dni, co jest maksymalnym możliwym okresem przetrzymania osoby. Jest to wiadomość o tyle ważna, że gdy dowody są słabe lub niewystarczające, nigdy nie zdarza się, by zastosowano tego typu procedurę. Świadczy to o poważnych kłopotach, w których znalazł się zawodnik.

Badr obecnie jest trzymany w izolatce. Sąd odmówił złagodzenia warunków jego przetrzymania, zezwalając jedynie na czytanie gazet i oglądanie telewizji. Ktoś może zapytać, dlaczego piszemy o każdym kolejnym etapie postępowania w sprawie Marokańczyka. Sprawa jest prosta – 90-dniowy areszt już teraz wyklucza Badra nie tylko z przygotowań do walki dla K-1, ale też wyklucza go w ogóle z możliwości występu 14 października.

Do tego wszystko wskazuje na to, że zawodnik nie ma zbyt wiele na swoją obronę i nawet jeśli w wypadku orzeczenia winy wyrok będzie łagodny, to czeka go i tak dłuższe wyłączenie z występów. Sprawa pogarsza się o tyle, że mówi się o kolejnych osobach wnoszących wobec niego oskarżenia. Także nawet zakładając niewinność zawodnika, co wobec tak poważnych świadectw i jego postępowania w relacjach z organami ściagania wydaje się być mocno wątpliwe, postępowanie może toczyć się długo i bezowocnie, uziemiając na dobre największą gwiazdę dzisiejszego kickboxingu.

Komentarze

 • Blade

  Co za bezmózg. Mógł być ikoną uderzanych sportów walki, ale posiedzi sobie w więzieniu.

 • Mechiko

  jebac arabow, to zwykle bydlaki

 • cynik75

  jebać mechiko, to zwykły palant

 • wzyej to debil

  jebac cynik 75

 • Wodzu

  Ciekaw jestem jaki wyrok dostanie ;D

 • lobo206

  Wysoki poziom dyskusji w komentarzach ..

 • DX

  Mechiko dobrze gada.