Bellator 75 stawia na ciężkich

autor:
04 Sierpień 2012
0
Bellator 75 stawia na ciężkich

Damian Grabowski zrezygnował – przynajmniej na jakiś czas – ze współpracy Bellatorem, który umieszczał go na mniejszych kartach i nie promował go na tyle, na ile wskazywałyby dotychczasowe osiągnięcia Polaka, który ma rekord 14-1 i przegrał tylko raz, z jednym z najsolidniejszych zawodników tej organizacji. Tym czasem Bellator organizuje dużą galę z ciężkimi zawodnikami, która będzie miała miejsce 5 października w Horsehoe Casino w Hammond.

Main eventem gali będzie walka z Ericiem Prindlem (7-2-0) i Thiago Santosem (10-1-0). Prindle przegrał ostatnio z Cole Konradem, a Thiago Santos brał udział właśnie z Prindlem, która została uznana za NC z powodu na przypadkowe kopnięcie w krocze, które zakończyło walkę już na początku 1 rundy.

W turnieju wagi ciężkiej wystartuje także medialny Brett Rogers (12-4-0), który zmierzy się z Ruslanem Magomedovem (8-1-0). Rogers wykorzystał szansę od Bellatora, wygrywając pierwszy raz od dawna w walce z Kevinem Asplundem (15-2). Magomedov jest z kolei na winning streaku trzech walk od czasu jedynej porażki w karierze z Konstantinem Gluchovem. Będzie to otwarcie turnieju ciężkich 7 sezonu Bellatora. Na undercardzie znajdzie się także były mistrz WEC Chase Beebe. Reszta rozpiski jest póki co nieznana.

Gala transmitowana będzie na amerykańskim MTV2, a dla tych, których irytują reklamy, na EPIX. Jest duża szansa, że porozmawiamy niedługo z Damianem Grabowskim i dowiemy się, czy Bellator brał lub bierze go pod uwagę na tej rozpisce, a także co planuje na najbliższą przyszłość w związku z rozwojem wydarzeń w Polsce i na świecie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o