Bonusy i liczby po UFC on FOX 4

06 Sierpień 2012
5
Bonusy i liczby po UFC on FOX 4

Nie da się zaprzeczyć, że byliśmy wczoraj świadkami jednej z lepszych gal UFC ostatnich miesięcy. Nieustanna akcja, poddania, knockdowny i nokauty, czyli pełen przekrój akcji od A do Z. Nic dziwnego, że prezentowane liczby są całkiem imponujące.

Na początek tradycyjne rozdanie bonusów i tu bohaterem wieczoru jest Joe lauzon, który zgarnął do podstawowej wypłaty, może doliczyć aż dwie nagrody.

Bonusy: (po 50 tysięcy dolarów)
nokaut wieczoru – Mike Swick
poddanie wieczoru – Joe Lauzon
walka wieczoru – Joe Lauzon i Jamie Varner

Wpływy z bramki osiągnęły wysokość 1,1 mln $, przy 16080 sprzedanych biletach. Jest to nowy rekord dla areny w Staples Center w Los Angeles, spośród wszystkich trzech eventów, organizowanych w tym obiekcie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
El Hombre
Gość
El Hombre

Bonus za KO wieczoru powinien powędrować do Lyoto ale walka gali to Lauzon vs Varner.

Zloty
Gość
Zloty

Tag jednym okiem ogladałem walke Lauzona z Varnierem, ale czy był to lepszy pojedynek niż Vera – Shogun ? Jak dla mnie jeden z fajniejszych pojedynków w tym roku

Pietrek
Gość
Pietrek

Pewnie gdyby dla Swicka byłaby to zwykła walka nie dostałby bonusu, a tak to tym większe brawa dla niego za mocne KO po długiej przerwie.

avalon
Gość
avalon

Swick zasłużył na ko gali, ładnie trafił, chociaż machida też zasłużył, oba piękne KO.

Korz
Gość
Korz

Świetna gala, tylko inaczej bym rozdzielił bonusy. No ale to nie moja kasa 😛 gdyby była moja powędrowałaby do Machidy za nokaut i Very i Shoguna za walkę. Poddanie jak najbardziej Lauzon.