Ed Soares zostaje prezydentem federacji MMA

autor:
15 Sierpień 2012
0
Ed Soares zostaje prezydentem federacji MMA

Menadżer wielu brazylijskich gwiazd, takich jak Anderson Silva czy Lyoto Machida objął wczoraj funkcję prezydenta Resurrection Fighting Alliance. Ta wywodząca się z Nebraski organizacja zamierza oprzeć się na jego doświadczeniu, bazie kontaktów i dostępu do dużej puli brazylijskich talentów. Wszystko wskazuje na to, że nowa praca Soaresa nie wpłynie na obecnie wykonywane przez niego obowiązki.

Wielu z Was zapewne zastanawia się, czy oznacza to porzucenie dotychczasowych podopiecznych. Soares zapewnił już w wywiadze dla MMAWeekly, że nic się nie zmieni w jego pracy z zawodnikami, a jedynie otwiera nowy rozdział w swoim życiu. Wraz ze wspólnikiem, Jorge Guimaresem, wciąż będą współpracować z całą starą ekipą zawodników, a także podejmą się próby stworzenia „stworzenia nowej infrastruktury”, która pomogłaby zawodnikom. Menadżer nie oddał nawet części pracy związanej z negocjacjami i pozostałych z nich. Dzięki swojemu doświadczeniu, kontaktom i dostępowi do puli talentów zamierza wspomóc RFA i wypromować je na znaczącą siłę w kraju.

Następna gala RFA będzie miała w październiku, jednak praca Brazylijczyka rozpocznie się na dobre dopiero w 2012 i 2013 roku, gdzie będzie mógł on ingerować w grafik gal i spróbuje związać się z jakąś telewizją, by wzmocnić pozycję swojej marki. Większość z Was za pewnie nie kojarzy Resurrection Fighting Alliance, jednak wywodzą się stamtąd takie postaci jak Jens Pulver, Gilbert Yvel czy Joe Stevenson.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o