Evolve Fight Team i ostatnie szlify przed ONE FC 5

autor:
27 Sierpień 2012
0

Zawodnicy nowoczesnego gymu Evolve MMA szykują się do swoich występów na ONE FC 5: Pride of the nation. Materiał pokazuje pozytywne spięcie panujące w teamie, a także postępy, które zrobili zawodnicy od czasu ostatnich walk. W środku posta więcej o zawodnikach występujących w filmie.


Shinya Aoki (30-6)
Trwający siedem pojedynków ciąg zwycięstw nad solidnymi przeciwnikami przerwał Alvarez, który wykorzystał nadmierną pewność siebie w stójce Aokiego i posłał go na deski przez szybkie TKO w prestiżowym superfighcie Bellatora 66. Wcześniej Shinya próbował swoich sił z innym topowym lekkim, Gilbertem Melendezem, przegrywając po pięciu rundach jednogłośną decyzją. Nowy Shinya Aoki przede wszystkim poprawił swoją stójkę i ma nowe narzędzia w zapasach. Czy to wystarczy, by walczyć ze ścisłą czołówką? To się okaże, ale ze zwycięstwami and takimi zawodnikami jak Clementi (44-21-1), Beerbohm (19-2), Aurelio (21-10), Kawajiri (31-7-2), Cavalcante (16-6), Sotiropoulos (14-4) czy wcześniej właśnie Eddie Alvarez (22-3), na pewno nie może być lekceważony. Osobiście jestem jego zagorzałym fanem i bardzo ubolewam nad tym, że wypadł z karty ONE FC 5 ze względu na brak przeciwnika. Jednak z walkami takimi jak Sylvia vs. Arlovski, Fernandes vs. Falciroli, trzema Gracie na karcie i lokalnymi gwiazdami jak Folyagang karta i tak jest warta śledzenia.

Rodrigo Ribeiro (9-9)
Dla brazylijskiego zawodnika przychodzi ciężki moment. Walczy z Philem Baroni, który także ma sobie wiele do udowodnienia i także oddał się w ręce elitarnego gymu, by jego kariera odzyskała pierwotny rozpęd. Zawodnik parterowy, jednak trenerzy z Evolve zapewniają, że znacznie poprawił swoją stójkę. Nie posiada zwycięstw nad rozpoznawalnymi rywalami, jednak brazylijskie MMA rządzi się nieco innymi prawami – rywale są solidni i zacięci, a walki chaotyczne i słabo promowane w naszej części świata. Myślę, że walka z Baronim dobrze pokaże, gdzie są obecnie ci zawodnicy.

Mitch Chilson (3-1)
Ciężko powiedzieć coś o zawodniku na podstawie czterech walk, jednak to, co widzieliśmy na poprzednich galach ONE FC bardzo dobrze rokuje. Eksplozywny,
z solidnym muay thai, prezentującym nowoczesny styl MMA. Również tutaj ONE FC 5 rozstrzygnie, gdzie stoi w światowym MMA, ponieważ na razie można traktować go jako zawodnika czysto lokalnego. Jego rywalem będzie Shannon Wiratchai (2-0).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x