Fedor i Lesnar wracają z emerytury?

07 Sierpień 2012
Fedor i Lesnar wracają z emerytury?

Kiedy „Ostatni Imperator” postawił wszystkich fanów przed faktem dokonanym i postanowił przejść na emeryturę, dopowiedział również tajemnicze zdanie: „Nigdy nie wiadomo co będzie dalej.” (z jego karierą). Dziś wiemy, że – być może – czeka go przynajmniej jeszcze jedna walka w MMA. Co więcej, niemal jednocześnie na światło dzienne wyszła afera z powrotem Lesnara, który powrócił… na chwilę i choć walka potoczyła się w formule mieszanej, to niekoniecznie obowiązywały jakiekolwiek zasady a już na pewno nie było czasu, aby założyć rękawice.

Jak donoszą źródła internetowe, były mistrz UFC wdał się w bójkę na zapleczu jednej z gal WWE. Gwiazda Wolnej Amerykanki Ryan Reeves i Brock, rozpętali ostrą argumentację i już wydawało się, że sytuacja się uspokoi. Reeves zamierzał podobno przeprosić Lesnara za swoje zachowanie, ale ten obrócił się do niego plecami i stamtąd – chwilę później – akcja przeniosła się na ziemię, gdzie były mistrz trzykrotnie uderzył swojego kolegę w twarz, zanim został od niego odciągnięty.

Reeves doznał urazu nad lewym łukiem brwiowym, który wymagał szycia i tym samym jego występ tego wieczoru, nie doszedł do skutku. Brock opuścił budynek i od tego czasu nie da się z nim skontaktować w tej sprawie.

Jeżeli chodzi o Fedora i jego powrót, w internecie pojawił się artykuł na temat miejscowego eventu MMA, gdzie gościem specjalnym będzie wspomniany Fedor. Tytuł artykułu brzmi jednak „Fedor będzie walczył w Sochi.” (Федор Емельяненко проведет бой в Сочи) Resztę możecie przeczytać TUTAJ.

Komentarze

 • halls

  Używając moich umiejętności nabytych na kursie szybkiego czytania wyczytałem, że fedor będzie walczył w WWE

 • DX

  Dla fanów Fedor, podpity Fedor grający na gitarze 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=EdAQ8N3WBu4

 • halls

  Jeśli to jest fedor to chyba był właśnie na diecie bananowej

 • DX

  To jest Fedor, spójrz na nos i pierścionek. Nie wiem tylko jak stare jest video.

 • DX

  Nos, pierścionek i jego tłumacz (kobieta) siedzi przy stole.

 • DX

  I piją wódkę.

 • DX

  Fedor potrafi dobrze się bawić 🙂

 • halls

  Rozumiem, że dla Ciebie wszystkie ruskie wyglądają tak samo, ale ta baba to nie jego tłumacz. Masz tu zdjęcie tej zochy i sobie porównaj https://farm4.static.flickr.com/3508/3862711758_48c8c5c73e.jpg

 • dantev

  TO nie Fiedia

 • DX

  Możecie mi nie wierzyć, ale to jest Fedor i to Wam gwarantuje. Ale czasami jak się patrzy to się nie widzi.

 • Zloty

  Troche z dupy ten news, zrobiliście znowu nadzieję na tą walke, ale w tym tekscie nic na to nie wskazuje, do tej walki jest dalej niż bliżej. Może panowie z SFL by się pokusili o takie zestawienie jak chcą naprawde rozreklamować swoją federacje, kasa pewnie jest 🙂

 • zxc

  Zloty ma rację. Trochę z dupy news. Ponadto zdanie:
  „. Reeves zamierzał podobno przeprosić Lesnara za swoje zachowanie, ale ten obrócił się do niego plecami i stamtąd ”

  Jest napisane niepoprawnie merytorycznie. Powinno być:
  „Reeves zamierzał podobno przeprosić Lesnara za swoje zachowanie, ale obrócił się do niego plecami i stamtąd”

  czyli bez „ten”, bo to Reeves się obrócił a nie Lesnar.

 • dantev

  CO by nie mówić tytuł z Onetu i z tym się zgadzam