Jacare nie zamierza zostawić decyzji w rękach sędziów

18 Sierpień 2012
0
Jacare nie zamierza zostawić decyzji w rękach sędziów

Ronaldo Souza (15-3-1NC) na poważnie wziął sobie powszechnie znane słowa, aby nie zostawiać decyzji w rękach sędziów. Teraz, gdy jest tak blisko kolejnej szansy zdobycia pasa, traktuje to jako dodatkową motywację do skończenia walki przed czasem.

Jego przeciwnikiem jest niebezpieczny Derek Brunson, który w ciągu swojej kariery zawodowej przegrał tylko raz, dziewięć razy zwyciężając. Będąc świadomym mocnej strony swojego przeciwnika – czyli zapasów – Jacare wierzy, że postępy jakie poczynił, pozwolą mu zdominować Amerykanina.

Miałem bardzo dobry obóz przygotowawczy do tej walki. Jestem gotowy, aby walczyć do samego końca. Wierzę, że jestem w stanie go znokautować lub poddać i wydaje mi się, że mogę blokować jego styl walki.

Brazylijczyk mierzy wysoko, bo najpierw celuje w pas a później w pierwszą ligę.

Każdy pragnie teraz być w UFC i ja również chcę tego samego. Mam jednak kontrakt ze Strikeforce w związku z czym zamierzam walczyć o tytuł. Chcę wejść do klatki z Rockholdem i odzyskać mój pas.

Pojedynek „Souza vs. Brunson” jest drugim, najważniejszym pojedynkiem dzisiejszego Strikeforce, gdzie Sarah Kaufman będzie próbowała wydrzeć pas wagi koguciej niepokonanej Rondzie Rousey.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o