Jan Błachowicz o zmianach w przygotowaniu do KSW 20 – wywiad

16 Sierpień 2012
21
Jan Błachowicz o zmianach w przygotowaniu do KSW 20 – wywiad

Ostatnie dni nie były zbyt szczęśliwe dla – broniącego we wrześniu pasa – Janka Błachowicza (15-3). „John” miał lecieć na długo planowane przygotowania do USA, gdzie razem z Krzysztofem Soszyńskim i resztą zawodników gymu Reign MMA miał przejść ciężki reżim treningowy, przed jego starciem z Houstonem Alexandrem.

Choć była to dla niego swego rodzaju życiowa szansa, to i tak spora część fanów zaczęła snuć teorie o „prawdziwych” powodach dla których Janek rzekomo nie poleciał. W wywiadzie dostaniecie wszystko czarno na białym i przy okazji dowiecie się co Cieszynianin myśli o decyzji KSW odnośnie PPV.

UPDATE: Niespodziewane problemy sprzętowe sprawiły, że pół nocy spędziliśmy na naprawianiu dźwięku do poziomu akceptowalnego. Jeżeli jesteście audiofilami, po prostu nie klikajcie PLAY lub przynajmniej nie piszcie o tym w komentarzach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
21 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
MichałBartgdynaiverlukyF. Georgiew Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał
Offline

Szanuje Janka ale Wkurza mnie to jego: „no nie, no no no no nie no no, no nie”

Bartgdy
Gość
Bartgdy
Offline

Kiedy można spodziewać się wywiadu z Piotrkiem Strusem ? Bo wchodzę co 10 min 😀

naiver
Gość
naiver
Offline

F. Georgiew, uważam, że celem samym w sobie nie może być „robienie dobrego” za wszelką cenę. Celem winno być opisywanie rzeczywistości taką, jaką jest. Dla mnie podejście zakładające możliwość krytyki tylko po zakończeniu gali (a dlaczego nie po zakończeniu dwóch? wszak są one powiązane) jest absurdalne. Nie żyjemy w próżni, KSW ciągle podejmuje najróżniejsze działania, które mogą jak najbardziej być oceniane i komentowane. Oczywiście – po gali będziemy mieli pełniejszy obraz, ale pewne aspekty nie są zależne od tego, jaką walkę da np. Wiśniewski czy Moks z Mańkowskim. Przy Twoim podejściu nie ma sensu komentować i oceniać niczego do momentu… Czytaj więcej »

luky
Gość
luky
Offline

Ja osobiście jestem za PPV ponieważ chce oglądać jak największe gale i jak najlepszych zawodników więc gdybym nie jechał na galę to z pewnością bym wykupił. Jednak obawiam się że jeżeli przeciętny Kowalski nie będzie widział raz na 3-4 miesiące MMA na otwartym Polsacie to przestanie odczuwać głód tego sportu bo po prostu o nim zapomni wiec według mnie więcej gal i niektóre w PPV byłoby dobrym rozwiązaniem niemniej jednak uważam że zakładana ilość subskrybcji 75tyś przez Polsat jest do osiągnięcia.

Mastafu
Admin
Mastafu
Offline

Naiver:
Dla mnie krytyka zestawień po ich ogłoszeniu to tylko sposób na zlekceważenie zawodników i ich pracy oraz podkreślanie słabych stron gali. Nie widzę co miałoby zrobić dobrego podobne działanie.

Z PPV podobnie. Moja krytyka nic tu nie wniesie, liczby rozliczą KSW. Ja mogę ponarzekać, ale wszystko wskazuje na to, że Polsat przeforsował to rozwiązanie. Trzeba krytykować rzetelnie, do celu i w porę, a to jest trudne bez zakulisowych informacji. A te pokazują, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, choć na pewno bardziej komercyjny, niż sam się maluje 😉

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Szkoda, chciałem posłuchać co Masakra ma do powiedzenia…

Marcin
Gość
Marcin
Offline

Dzieki Panowie za wywiady z tego obozu!!!

naiver
Gość
naiver
Offline

Panowie, gratulacje również, bo naprawdę odwalacie kawał dobrej roboty. Zawsze świeże newsy, kapitalny pomysł z podsumowaniami konferencji prasowych UFC (nie zawsze jest czas wysłuchać), wywiady. Tak trzymać. Żeby nie było zanadto słodko jednak, to pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią F. Georgiewa. Organizacja gal MMA to nie tylko walki. Na to wszystko składa się – jak sam się doskonale orientujesz – znacznie więcej czynników. Układania karty walk, jej ujawnianie, logika zestawień, przekaz, jaki jest kierowany do szerokiej publiki przed galą (promocja, marketing), przekaz, jaki jest kierowany do wąskiej (branżowej) publiki (niestety, w wypadku KSW jest dokładnie ten sam tj.… Czytaj więcej »

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Mam pytanko, będzie wywiad z Kitą ?

Mastafu
Admin
Mastafu
Offline

Dwadasd: to jasne, zapomniałem wspomnieć, że nie czuję żebyśmy byli atakowani którymkolwiek z komentarzy. Piszę, by rzucić więcej światła na sprawę krytyki kontrowersyjnych zestawień i posunięć, bo temat jest dość aktualny.

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Dobrze że została w miarę wyjaśniona kwestia tego lotu do USA a raczej jego brak. Zwracam honor bo też bzdury pisałem kiedy zostało to ogłoszone. Panowie dzięki za wywiady 🙂

dwadasd
Gość
dwadasd
Offline

za bardzo krytyke bierzecie do siebie, zdecydowana wiekszosc osob krytykuje sam pomysl wprowadzenia ppv, a nie wasza obiektywnosc.

Mastafu
Admin
Mastafu
Offline

Luky: Po pierwsze, dzięki za pozytywną opinię. Co do obiektywności, to na rozliczenia jest czas po galach. Dlatego nie przypominam sobie krytyki PRZED którąkolwiek z polskich gal MMA. Nie jest to w interesie naszym, zawodników i organizatorów. Za to po – jak najbardziej. Dariusz Cholewa bardzo entuzjastycznie podszedł do tego, że zamiast potakiwać mu jak wszyscy, napisaliśmy w podsumowaniach wszystkie uwagi po jego ostatnich galach i poprosił nas o drobną ewaluację i propozycję zmian na trzecią edycję. Drobna cegiełka właśnie dzięki krytycznej postawie. Co do KSW, to przypomnijcie sobie co u nas było po KSW 17. Wydaje mi się, że… Czytaj więcej »

Uriel
Gość
Uriel
Offline

Wydaje mi się, że Janek trenując w Polsce nie rozwija się… czy starczy to na Hiustona? Pewnie tak… ale co dalej?
Pytają Janka czy match event to dla niego wyróżnienie… a to jakieś wyróżnienie otrzymywane za zasługi skoro Różal miał je również???
PPV nie spisze się.. nie w Polsce a przynajmniej nie teraz a skoro Polsat skakał to można do tv pójść albo do tvp, nie mają monopolu..

Przemo
Gość
Przemo
Offline

Bardzo dobry wywiad. Dzięki!

Mechiko
Gość
Mechiko
Offline

Błachowicz spoko koleś

TojaMaciek
Gość
TojaMaciek
Offline

dobrze pudzian gada , WAR !

halucynogen
Gość
halucynogen
Offline

TD a jak jest z ppv? To jest indywidualna decyzja i maly eksperyment wlodarzy KSW jak mniemam.

luky
Gość
luky
Offline

Gratulacje dla całej redakcji robicie świetne wywiady jesteście w miarę możliwości obiektywni i zawsze macie świeże newsy;) (po ostatnich wiadomościach ogłoszenie całej kary, ppv itd przydałby się wywiad z Lewandowski albo Kawulski)