Javier Mendez odpowiada Joshowi Koscheckowi

autor:
02 sierpień 2012
0
Javier Mendez odpowiada Joshowi Koscheckowi

Wczoraj pisaliśmy o bardzo ostrych słowach Josha Koschecka wobec Javiera Mendeza. W dzisiejszym wywiadzie z Arielem Helwani, trener AKA odniósł się do wrogich słów „Kosa” i mówi o przyczynach tego konfliktu. Wywiad i tłumaczenie wypowiedzi na kontrowersyjny temat w środku posta.

Kiedy spędziłeś osiem lat z indywiduum takim jak Josh, myślę, że już nic nie może cię w związku z nim zaskoczyć. Tak się składa, że on naprawdę mnie nienawidzi, więc to mnie nie zaskoczyło. To jest jego sposób bycia. Życzę sobie tylko, że jeśli AKA spłonie, to nie będzie mnie w środku.

Nie pozwolę żeby to na mnie wpłynęło. Nie jesteśmy przyjaciółmi, on nie chce nim być i sprawił, że jest to oczywiste, więc po prostu idę do przodu. Mam team, na którym muszę się skupić.

Javier Mendez nie zgodził się powiedzieć, co jest przyczyną jego animozji z Koscheckiem. Zapowiedział jednak, że cała sprawa będzie wyjaśniona w show „Fight Factory”, które pokaże całą rodzinę AKA, który debiutuje na Nuvo TV 15 sierpnia. Co ciekawe, nie jest jednak zacięty, by upierać się w 100% przy swojej racji.

Tak, żałuję, że to się stało. Bo wiesz co, ja nie lubię nienawiści, a zbudowałem tu prawdziwą nienawiść. Żałuję tego. Ale musisz zobaczyć show, żeby zobaczyć o co chodzi.

Mendez mówi, że zrobił coś, wiedząc, że spowoduje to złość Koschecka. Gdyby dzisiaj zastanowił się, czy zrobić to znowu, prawdopodobnie by tego nie powtórzył. Sam Josh w lutym, gdy opuścił AKA, twierdził, że jego odejście jest spowodowane wywiadami, w których Mendez każdą porażkę zawodników teamu tłumaczył nie trzymaniem się jego gameplanów.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x