Krzysztof Kułak o inicjatywie obozu sportowego „Elitarni” – wywiad na „koniu”

04 Sierpień 2012
Krzysztof Kułak o inicjatywie obozu sportowego „Elitarni” – wywiad na „koniu”

W weekend przejechaliśmy Polskę wzdłuż, aby ostatecznie dotrzeć do Słupska, gdzie Krzysztof Kułak zorganizował pierwszy z serii planowanych obozów, pod tajemniczą nazwą: „Elitarni”. Przez tydzień czasu, „Model” prowadzi uczestników w taki sposób, w jaki sam przygotowuje się do swoich pojedynków.

Trener Adrenaliny FC opowiedział nam krok po kroku na czym polega idea tego przedsięwzięcia, pozwolił nam towarzyszyć mu podczas treningów i całego pobytu w ośrodku sportowym 650-lecia. Z tego wszystkie powstaną kolejno: dwa wywiady, sesja fotograficzna i reportaż w formie videobloga.

Komentarze

 • halls

  3 treningi dziennie to najprostszy sposób, żeby zajechać organizm. Tyle to może trenować czołówka trenująca od dłuższego czasu, która ma odpowiednią dietę i suplementacje.

  P.S. Ten gej powinien obciągać druta w więzieniu a nie ludzi trenować.

 • DX

  @TD jest super, nawet ubrał się pod imprezę w różową koszulkę! 😉

  Co do video to wywiad przeprowadzony na temat, ale mało interesujący.

 • TD

  To nie różowy a bardziej jakiś fiolet 😉
  Krzysztof poprosił nas żebyśmy przyjechali ekipą i nakręcili coś o obozie i tak też zrobiliśmy. Siedzimy jeszcze w Słupsku i kręcimy materiał. Po przyjeździe skręcę to wszystko w jakiś reportaż, będzie drugi wywiad odnośnie jego kariery MMA a do tego sesja fotograficzna więc spokojna wasza rozczochrana… będzie tego więcej i na 100% będzie interesująco. Pierwszy był celowo tylko i wyłącznie na temat samego obozu.

 • Wonsz

  @halls
  Napisz mu to chociażby przez facebooka, albo do niego zadzwoń i mu to powiedz.
  W chuj odważnie jest obrażać kogoś, kiedy pewnie on tego nawet tu nie przeczyta…

 • DX

  Dobrze że KSW jest waszym patronatem medialnym, zasługujecie na to, macie najwięcej o materiałów z nimi wspólnego.

  Co do Kulaka to on jest gejem?! Zresztą to chyba jego osobista sprawa, a pozatym niech powraca na ring KSW!

 • El Hombre

  Dobry wywiad.

 • TD

  @halls
  Trochę za ostre słowa moim zdaniem i oparte najwyżej na kilku wywiadach, które przeczytałeś lub zobaczyłeś.

  Sam obóz jest naprawdę świetnie poprowadzony i na 100% nie w celach zarobkowych, bo jest tu garstka osób (taki miał być zamiar).

  Faktycznie sporo treningów, ale są dobrze poprowadzone (byłem świadkiem) i ubolewałem, że muszę biegać z kamerą zamiast ćwiczyć. Poza tym mają różny poziom trudności czy raczej poziom intensywności. Co więcej, są starannie przez niego przygotowywane i rozpisane z góry. Co jak co, ale Kułak na tym akurat się zna. No i byłbym zapomniał, że jedzonko mają również konkretne, więc jest skąd brać energię na ten tydzień ciężkiej pracy.

  Zobaczycie jeszcze ośrodek w jakim to wszystko się odbyło. Pełna profeska… przygotowują się tutaj wszelkiego rodzaju lekkoatleci i wielu innych sportowców.

  Nie piszę tego bo Krzysztof nas tu zaprosił, ale dlatego, że ja też jestem fanem dobrych treningów a takie tutaj zastałem.

  @DX, o to powinieneś zapytać jego dziewczynę, która przyjechała tu z nami na 3 dni przed końcem obozu.

 • DX

  @TD
  Tak tylko się pytam ponieważ nawet na youtubie z niego szydzą, ale moim zdaniem gość jest całkiem okej, nawet jeśli gej, it is okey, no problemo.

  Czy wystąpi myślisz na 21 edycji ksw czy 22?
  Jestem także ciekawe ile takie treningi kosztują.

 • DX

  Mało bym zapomniał, macie jakieś info co do Daniela Tabery? Thnx

 • El Hombre

  Tabera jakiś czas temu zakończył karierę.

 • TD

  @DX
  Więcej dowiesz się z drugiego wywiadu z Kułakiem, który będzie stricte o jego karierze MMA. Na razie więc nie odpowiem na twoje pytanie…

 • halls

  Kolo został skazany za pobicie i groźby karalne w stosunku do kobiety. Ma stronach mma można tez znaleźć historie osób, które miały z nim kontakt i opowiadały m.in o tym jak lał leszczy na ulicy żeby popisać się przed dziewczynami. Gratuluję idola.

 • TD

  Halls, w wywiadzie poruszyliśmy jedynie aspekt sportowy i tego się trzymamy. Jeżeli mielibyśmy patrzyć na prywatne życie zawodników, to byłaby może garstka osób z którymi można porozmawiać bez obaw, że „coś tam” było w ich przeszłości.

 • El Hombre

  Każdy niby taki święty i nie ma sobie nic do zarzucenia…

 • TD

  OK, materiał nakręcony. Obóz już na finiszu. Spacer po Promenadzie w Ustce zaliczony i mamy zajebisty wywiad z Krzyśkiem odnośnie jego powrotu do MMA.