KSW wprowadza zasadę „trzy rundy po pięć minut” dla wszystkich

17 Sierpień 2012
8
KSW wprowadza zasadę „trzy rundy po pięć minut” dla wszystkich

Konfrontacja Sztuk Walki idzie w stronę zunifikowanych zasad, aby jeszcze bardziej zbliżyć się światowych standardów. Od 20-ej gali w Ergo Arenie, wszystkie walki będą rozgrywane w systemie trzech rund po 5 minut każda a nie jak do tej pory…..

Oto najważniejsze zmiany dotyczące ilości i czasu trwania poszczególnych rund:
1. walki wieczoru rozgrywane będą w systemie 3 x 5 minut + ewentualna, pięciominutowa dogrywka
2. pozostałe walki będą odbywały się w systemie 3 x 5 minut, bez możliwości dogrywki
3. niektóre walki wciąż będą rozgrywane w systemie 2 x 5 minut, gdyż przewidują to zapiski w kontraktach wybranych zawodników

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
luky
Gość
luky

Zawodnicy w KSW walczą przeważnie 2 walki rocznie a przecież spokojnie mogą bić się 3-4 razy rocznie w dodatku na polskim rynku jest jeszcze kilku zawodników którzy mogą podpisać kontrakty np Jotko Strus czy Radomski. Mam pytanie do redakcji czy przypadkiem Lewandowski nie mówił że w 2013 będzie 5 gal a w 2014 6? Chociaż nie ukrywam że w wizja 6-7 w przyszłym roku bardzo mi odpowiada.

Artur
Gość
Artur

6-7 jak do tej pory robią 3-4, kim mają zamiar obstawić te gale skoro walczą ciągle ci sami?

kuba
Gość
kuba

tak niechcemy tu złodzieji (mma atack)

El Hombre
Gość
El Hombre

Franek MMA Attack już wypadło 😉 A co do tematu to dobry ruch ze strony KSW.

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Jedyny zawodnik, u którego taki zapis kojarzę, to Pudzian. No i jego rywale. Myślę, że KSW tak przykłada uwagę do tego, by transmisja, opening i oprawa były idealnie poukładane, a także żeby widzowie nie wyszli „wynudzeni” w przypadku gorszych walk, że na undercard nie ma co liczyć. Inna sprawa, że tylko za jego sprawą można budować sensownie więcej niż 1-2 kategorie wagowe. Tak czy inaczej, to krok w bardzo dobrym kierunku – sami zobaczą, że niepotrzebnie się wzbraniali, unikną efektu przerośnięcia oprawy nad sportem i zyskają trochę poparcia „prawdziwych fanów”. Liczę na to, że KSW zgodnie z tym co zapowiedziało… Czytaj więcej »
Artur
Gość
Artur

Undercard to byłoby coś! Prawdziwy wieczór z polskim MMA, jak na UFC 10 i więcej walk jednego wieczoru. To także możliwość startu dla potencjalnych talentów.

Dudek
Gość
Dudek

taki zapis może mieć tylko Pudzian. Wiadomość jak najbardziej na plus. Jeszcze tylko undercard i KSW ma większość krytyki z głowy.

jand
Gość
jand

Nareszcie! To teraz trzeba jeszcze tylko podpisać anexy do umów z tymi zawodnikami ktorzy maja zakontraktowane 2-rundowe walki tak zeby 2-rudnowe walki sie juz nie pojawialy…