KSW wprowadza zasadę „trzy rundy po pięć minut” dla wszystkich

17 Sierpień 2012
8
KSW wprowadza zasadę „trzy rundy po pięć minut” dla wszystkich

Konfrontacja Sztuk Walki idzie w stronę zunifikowanych zasad, aby jeszcze bardziej zbliżyć się światowych standardów. Od 20-ej gali w Ergo Arenie, wszystkie walki będą rozgrywane w systemie trzech rund po 5 minut każda a nie jak do tej pory…..

Oto najważniejsze zmiany dotyczące ilości i czasu trwania poszczególnych rund:
1. walki wieczoru rozgrywane będą w systemie 3 x 5 minut + ewentualna, pięciominutowa dogrywka
2. pozostałe walki będą odbywały się w systemie 3 x 5 minut, bez możliwości dogrywki
3. niektóre walki wciąż będą rozgrywane w systemie 2 x 5 minut, gdyż przewidują to zapiski w kontraktach wybranych zawodników

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
lukyArturkubaEl HombreF. Georgiew Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
luky
Gość
luky
Offline

Zawodnicy w KSW walczą przeważnie 2 walki rocznie a przecież spokojnie mogą bić się 3-4 razy rocznie w dodatku na polskim rynku jest jeszcze kilku zawodników którzy mogą podpisać kontrakty np Jotko Strus czy Radomski. Mam pytanie do redakcji czy przypadkiem Lewandowski nie mówił że w 2013 będzie 5 gal a w 2014 6? Chociaż nie ukrywam że w wizja 6-7 w przyszłym roku bardzo mi odpowiada.

Artur
Gość
Artur
Offline

6-7 jak do tej pory robią 3-4, kim mają zamiar obstawić te gale skoro walczą ciągle ci sami?

kuba
Gość
kuba
Offline

tak niechcemy tu złodzieji (mma atack)

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Franek MMA Attack już wypadło 😉 A co do tematu to dobry ruch ze strony KSW.

Mastafu
Admin
Mastafu
Offline

Jedyny zawodnik, u którego taki zapis kojarzę, to Pudzian. No i jego rywale. Myślę, że KSW tak przykłada uwagę do tego, by transmisja, opening i oprawa były idealnie poukładane, a także żeby widzowie nie wyszli „wynudzeni” w przypadku gorszych walk, że na undercard nie ma co liczyć. Inna sprawa, że tylko za jego sprawą można budować sensownie więcej niż 1-2 kategorie wagowe. Tak czy inaczej, to krok w bardzo dobrym kierunku – sami zobaczą, że niepotrzebnie się wzbraniali, unikną efektu przerośnięcia oprawy nad sportem i zyskają trochę poparcia „prawdziwych fanów”. Liczę na to, że KSW zgodnie z tym co zapowiedziało… Czytaj więcej »

Artur
Gość
Artur
Offline

Undercard to byłoby coś! Prawdziwy wieczór z polskim MMA, jak na UFC 10 i więcej walk jednego wieczoru. To także możliwość startu dla potencjalnych talentów.

Dudek
Gość
Dudek
Offline

taki zapis może mieć tylko Pudzian. Wiadomość jak najbardziej na plus. Jeszcze tylko undercard i KSW ma większość krytyki z głowy.

jand
Gość
jand
Offline

Nareszcie! To teraz trzeba jeszcze tylko podpisać anexy do umów z tymi zawodnikami ktorzy maja zakontraktowane 2-rundowe walki tak zeby 2-rudnowe walki sie juz nie pojawialy…