Lil Nog chciałby być trenerem brazylijskiego TUF’a

09 Sierpień 2012
Lil Nog chciałby być trenerem brazylijskiego TUF’a

Wygląda na to, że Brazylijczykom powoli uruchamia się marketingowa żyłka i wyczuli siłę „The Ultimate Fightera”. Do kolejki trenerów włączył się lżejszy z braci Nogueira, który w 2005 przewalczył bardzo wyrównany pojedynek z Shogunem i na tym chciałby oprzeć strategię powrotu.

Najpierw propozycję poprowadzenia drugiej edycji wysunął Mauricio Rua, który na konferencji prasowej przed UFC on FOX stwierdził, że byłoby rewelacyjnie, gdyby doszło między nim a Lyoto Machidą doszło do trzeciej walki, pod warunkiem, że byłaby zwieńczeniem kolejnej serii brazylijskiego TUF-a. Pomysł podchwycił Rogerio Nogueira, dla którego rewanż z Shogunem byłby idealnym scenariuszem i podkładką pod kolejnego „The Ultimate Fightera”.

Bardzo chciałbym to zrobić. Byłoby świetnie… to moje marzenie.
To byłoby dla mnie bardzo dobre gdybym dostał rewanż za 2005 rok. To jest coś co ludzie chcieliby zobaczyć. Jeżeli będę miał szansę poprowadzić zawodników w TUF’ie i dodatkowo walczyć z Mauricio, byłoby wspaniale.

Minotoro przewiduje, że za trzy miesiące będzie gotowy walczyć ponownie. Najpierw musi do końca wyleczyć kontuzję i popracować nad aspektem zapasów, przez które przegrał dwa spośród trzech ostatnich pojedynków.

Komentarze

  • El Hombre

    Ja narazie zobaczyłbym Rogerio z Forrestem Griffinem.