Marcin Held poznał rywala w Bellatorze

autor:
17 sierpień 2012
3
Marcin Held poznał rywala w Bellatorze

Dagestańczyk Murad „Chokeman” Machaev (9-0) będzie rywalem Marcina Helda w jego najbliższej przyszłości w Bellatorze, najprawdopodobniej już na BFC 77 w październiku. Więcej o nowym rywalu czołowego polskiego lekkiego w środku posta.

Machaev jest co prawda niepokonany, jednak ostatnio nie był tak aktywny zawodniczo, tocząc dwa pojedynki w latach 2011-2012. Jego rywale nie należeli do najmocniejszych, połowa z nich była debiutantami, inni posiadali w momencie walki rekordy typu 1-2, 2-0 i są w zasadzie anonimowi. „Chokemanowi” nie brakuje jednak obicia, wywodzi się z zapasów, zaliczył też udane starty w zawodach sambo.


dla rosyjskojęzycznych powyżej wywiad z Muradem

Marcin z kolei skupił się obecnie na startach w Bellatorze. Przymierzany dwukrotnie do rozpisek MMA Attack, ostatecznie nie zawalczył w Polsce od października 2010 roku, kiedy walczył na IFF. Od tego czasu zalczył porażkę z mistrzem Bellatora Michaelem Chandlerem (10-0) oraz trzy zwycięstwa – przez skrętówkę z Kaleo Kwanem (10-13), decyzją z Philippe Noverem (5-4-1) i znowu przez skrętówkę z Derrickiem Kenningtonem (6-3).

Choć nigdy nie można lekceważyć rywala, mamy nadzieję na dominujący występ Marcina, który przyciągnie do niego uwagę amerykańskiej publiczności. W dalszej perspektywie Bellator oferuje solidnych rywali w wadze lekkiej.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wonsz
Wonsz
9 lat temu

Jak Marcin się będzie nadal rozwijał i dobrze dobierał walki to mam nadzieję, że za jakieś 3-4 lata zobaczymy go w UFC. 😀
Chciałbym i myślę, że może dotrzeć do finału turnieju. Będę mu kibicował.

El Hombre
El Hombre
9 lat temu

A to nie jest walka w turnieju Bellatora w wadze lekkiej ?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x