Marta Chojnoska otrzymała propozycję walki w Anglii

17 Sierpień 2012
Marta Chojnoska otrzymała propozycję walki w Anglii

Marta Chojnoska (1-0) otrzymała ciekawą propozycję walki. Jest tylko jedne problem – pojedynek miałby się odbyć dokładnie za tydzień. Decyzja ma zostać podjęta w najbliższy weekend.

„Mysza”, trenująca na co dzień w Płocku u Marcina Różalskiego, ma szansę zastąpić kontuzjowaną Rachael McMillan (0-0) na gali WOMEN FIGHT BACK w Anglii. Jeżeli Polka przyjmie propozycję, jej przeciwniczką byłaby Kate Jackson (4-1).

Walka jest bardzo ryzykowna, bo po pierwsze – na obcym terenie i przed wrogo nastawioną publicznością a po drugie – na przygotowania został zaledwie tydzień czasu, nie wspominając o zrobieniu wagi. Plus sytuacji jest taki, że w podobnych przypadkach zawodniczka/menedżer jest w stanie powalczyć o ciekawszą propozycję finansową, bo ta niesie za sobą wspomniane ryzyko. Starcie miałoby się odbyć dokładnie 25-go sierpnia w kat. około 54/56 kilogramów.

Marta miała swój zawodowy debiut na KSW 19 w maju, gdzie w 42 sekundy poddała Paulinę Suską. W międzyczasie miała nawet propozycję walki na indyjskim Super Fight League.

Komentarze