Michael Bisping w „Ultimate Insiderze”

autor:
30 Sierpień 2012

Brytyjski „Hrabia” ocenia odrzucenie przez Jonesa walki z Chaelem Sonnenem, wypowiada się na temat przyszłego przeciwnika, którym będzie Brian Stann, a także mówi o celach swojej sportowej kariery i potencjalnej – choć póki co nie branej pod uwagę – walki z Danem Hendersonem. Każdy, kto pamięta starego Bispinga może zobaczyć jak bardzo zmienił się przez ostatnie lata. Chyba UFC szykuje się do Bisping – Silva, bo ostatnio kładą duży nacisk na Brytyjczyka, choćby pokazując jego reakcję na Silva vs. Sonnen 2.

Komentarze

 • Artur

  Jest takie talk show z Ortizem Randym i kilkoma innymi legendami. Opowiadają o różnych rzeczach związanych luźno z MMA i swoją karierą. Widziałem kiedyś fragment na MMAfighting dali większy kawałek, ale niestety Fuel bierze przykład z Eminema i nie tworzy dla Żydów i Polaków, choć znając życie to dla tych pierwszych jak najbardziej.
  Wie ktoś jak się to nazywa, co to jest i gdzie można to zobaczyć?
  Z góry dziękuję

 • zxc

  eminem nigdy nic takiego nie powiedział

 • El Hombre

  MMA Legends jakoś tak, ostatnio konkurencja to zapodała.

 • P. Sokolowski

  Bisping i jego manczesterowy akcent… a nokaut jaki mu Hendo zaserwował pierwsza klasa. Nie dziwota, że siedzi w nim jak drzazga w tyłku. Swoja droga nie dziwie się, że w każdej chwili jest gotowy na rewanż.