Nowe wywiady na horyzoncie

autor:
28 Sierpień 2012
22
Nowe wywiady na horyzoncie

Dzisiejsza wizyta w Everybody Fitness Club zakończyła się bardzo owocnie. Nie tylko mieliśmy okazję obserwować i nagrywać „TranforMMAcję” Artura Przybysza, o której opowie Wam w pierwszym epizodzie tego cyklu, ale też przeprowadziliśmy wywiad z Piotrem Jeleniewskim, managerem Anzora Azhieva, który ostatnio rozstał się z ACT, nagraliśmy fragment treningu siłowego i testów wydolnościowych czeczeńskiego zawodnika. Do tego szykuje się wiele innych niespodzianek z warszawskiego MMA, ale wszystko w swoim czasie, by konkurencja nie podbierała naszych pomysłów. Newsów może nie być, bo dopiero wieczorem każdy będzie w swoim domu, ale przynajmniej jeden materiał ukaże się jeszcze dziś na stronie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

22
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
22 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
F. GeorgiewThisIsMeEl HombreSWonsz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

Wracamy do zdania „Co do informacji z MMA Attack, nie masz pojęcia o kulisach zdobywania TYCH wiadomości.” Pisałem o wiadomościach, które poddałeś krytyce jako nierzetelne, bo o tym rozmawialiśmy. NASZYCH informacjach, o kulisach zdobywania których NIE MASZ pojęcia. Także Twój zarzut o pisaniu bez podstaw jest tak samo błędny jak wcześniej, podobnie wygląda Twój nowy przytyk co do mojej inteligencji. Zwalam to na skróty myślowe, których sam często padam ofiarą.

Wielkie litery tylko i wyłącznie dlatego, bo napiętrzyła się tutaj nam komentarzoincepcja. Miłego wieczoru – zupełnie bez ironii 😉

ThisIsMe
Gość
ThisIsMe
Offline

Staraz się sprawiać wrażenie inteligentnego ale to jakie wnioski wyciągasz z moich odpowiedzi, sugeruje mi że nie do końca tak jest, więc napiszę jak „krowie na rowie”:

Napisałeś, że nie mam pojęcia o kulisach zdobywania takich wiadomości a tak się składa że jest inaczej.

Nie chce mi się dalej brnąć w tą rozmowę i czytać Twoich dziwnych teorii. Na razie

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

Zauważyłem, sugerujesz zatem, że wiesz z kim, kiedy i o czym rozmawialiśmy? Wybacz, ale nie brałem pod uwagę tej opcji. Prawa tego wszechświata nie pozwalają ci być jednocześnie wszystkimi osobami, z którymi mieliśmy kontakt w tej sprawie.

ThisIsMe
Gość
ThisIsMe
Offline

Ty niestety nie jesteś nastawiony na czytanie, w inym wypadku byś zauważył, że nie precyzuję, o jakiej „mojej wiedzy” nie masz pojęcia.

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

Niestety nie jesteś nastawiony na słuchanie, tylko na samopotwierdzenie swoich tez, dlatego nie zauważyłeś, że nie piszę o Twojej niewiedzy o sprawach MMA Attack, tylko o niewiedzy w sprawie zdobywania informacji na ich temat. Napiszę jeszcze raz, bo tutaj nie ma nic innego do napisania. Nie naciągnęliśmy w informacjach o MMA Attack ani jednego słowa. Jeśli negocjacje się powiodą, to sam się o tym przekonasz, bo na pewno będą wywiady z Dariuszem Cholewą, w których poruszymy temat tego, co działo się w wakacje i będzie można iść w otwarte karty. Wtedy będzie jasne skąd podawanie informacji w tej, a nie… Czytaj więcej »

ThisIsMe
Gość
ThisIsMe
Offline

„Co do informacji z MMA Attack, nie masz pojęcia o kulisach zdobywania tych wiadomości.” To jest właśnie wasz problem, takie stwierdzenia poparte niczym. Nie masz pojęcia, jaka jest moja wiedza na ten temat ale się wypowiadasz. Z tego co pamiętam Roccksi współpracowali choćby z Bloody Elbow ale nie wykorzystywali tego jako wymówki do zrzynania ich artykułów. I przede wszystkim nie wytykam wam każdego potknięcia, jak próbujesz sugerować, piszę o tym co mi się nie podoba, czyli nie poparte faktami sugestie o nieuczciwości konkurencji i stabloizydowany sposób prezentowania informacji. Żeby nie było że tylko narzekam, bo generalnie macie potencjał i przyda… Czytaj więcej »

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

A co do MiddleEasy, część rzeczy zobaczysz chociażby wpisując MMAnews.pl w tamtejszą wyszukiwarkę. 7 newsów, a podsyłaliśmy im więcej. Może chcesz jeszcze zdjęcie z Wojtka z ich naczelnym na UFC w Irlandii, a może ich prywatną korespondencję, gdy radziliśmy się ich w sprawie pewnych rozwiązań na portalu? Wrzuć na luz…

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

Opublikowaliśmy w chwili obecnej 5921 wiadomości i około 150 filmów. Ty przyczepiłeś się do trzech zdań, tak, jakbyś nie rozumiał, że jesteśmy tylko ludźmi i też mamy swoje humory, czasem popełniamy błędy, a czasem nie zachowujemy 100% klasy. Nie myli się tylko ten, co nic nie robi. Popełniłem błąd, nie powinienem był pisać tego publicznie. Prywatnie tak uważam, a w niektórych przypadkach nawet wiem. Ale nie powinienem był rzucać takimi oskarżeniami. Jeśli chcesz poznać prawdę, przejrzyj polskie portale i sam dojdziesz do oczywistych wniosków. Jeśli chcesz tylko wytykać błędy, to właśnie to zrobiłeś i zamknijmy ten temat. Co do informacji… Czytaj więcej »

ThisIsMe
Gość
ThisIsMe
Offline

„…nie musieć później konfrontować swoich wyssanych z palca zarzutów wobec z racjami drugiej strony ” – miało być bez „wobec”. Pzdr

ThisIsMe
Gość
ThisIsMe
Offline

1.”Mało tego, wiele z tych stron to ożywieńcy, których bicie serca podtrzymać może już chyba tylko voodoo, bo kupowanie fanów na facebooku się nie sprawdziło.” 2.”Jeśli macie jakieś pomysły, sugestie, uwagi ? piszcie. Oczywiście tego, co najlepsze nie piszcie w komentarzach, bo podkradnie je i spartaczy konkurencja” 3.”Do tego szykuje się wiele innych niespodzianek z warszawskiego MMA, ale wszystko w swoim czasie, by konkurencja nie podbierała naszych pomysłów”. Prosze o udowodnienie tezy z pierwszego cytatu w takim razie. Kto, gdzie i kiedy kupował fanów na facebooku i jak do tego doszliście. Pozostałe dwa cytaty to przykład na to, jak zarzucacie… Czytaj więcej »

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

ThisIsMe: Przy 1000 fanach na facebooku Wojtek napisał, że to bez kupienia ani jednego fana. Nie wiem co w tym złego, naprawdę widzisz rzeczy, których tutaj nie ma. Nawet jeśli komuś zdarzyło się przepisać żywcem jakiś żart, to powiem Ci, że z MiddleEasy mamy stały kontakt i już dobrych kilka razy były tam newsy, które im podrzuciliśmy. I nadal nie jest to kradzenie pomysłów. Mój komentarz był zbędny. Ale ostatnio na treningu kolega na informacje na MMA Attack powiedział mi, że konkurencja pisze, że to wyssane z palca plotki. Nie znalazłem wszystkiego o czym mówił, bo nie mam czasu szukać… Czytaj więcej »

ThisIsMe
Gość
ThisIsMe
Offline

Szukanie tego zajełoby zbyt długo, ale pamiętam artykuły jeszcze sprzed paru miesięcy które nawet zaczynały się tak samo jak te na Middle Easy, żywcem, słowo w słowo.

A później macie czelność pisać takie rzeczy, że konkurencja wam podbiera pomysły albo że nawet kupowanie fanów na fb nie pomaga, jak to kiedyś któryś z was napisał 🙂 Gorzej jak trzeba dowody przedstawić, oczerniać łatwo

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

ThisIsMe:
Nasz blog nie jest inspirowany cudzym pomaysłem, realizujemy go od pierwszego wyjazdu z własną kamerą i pokazujemy rzeczy z zupełnie innej, własnej perspektywy. Twoja wypowiedź doszukuje się poza tym czegoś, czego w moich słowach nie ma.

Newsy ze świata zawsze będą pochodzić ze świata, nie widzę w tym nic złego. Portale zagraniczne mają to samo, co nasze – lepsze i gorsze okresy. Raz bazujemy bardziej na jednych, raz na innych i nie widzę w tym nic złego. Poza tym to nie to zjawisko.

ThisIsMe
Gość
ThisIsMe
Offline

„… by konkurencja nie podbierała naszych pomysłów.”

Dobre, szczególnie kiedy weźmie się pod uwagę to, że sami jesteście idealnym przykładem kopiowania cudzych artykułów/pomysłów.

Swego czasu to niektóre artykuły tutaj wyglądały jak tłumaczenie tekstów z Middle Easy. Pomysł z vblogiem z polskich gal też wcale nie miał nic wspólnego z tym, że taki sam pojawiał sie na rocksach od paru miesięcy.

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

Wonsz:
Nie zmienia to faktu, że w tym terminie jest Fighters Arena 3, poprzednio część redakcji pojechała na UFC, a ja byłem na MMA Attack 1, tym razem logistycznie to jest niemożliwe. Mamy możliwość wysłania jednej osoby spoza redakcji, ale to dopiero będzie jasne za około tydzień, a póki co „trzon” w postaci Wojtka, Bigosa i mnie wybiera się na FA. Ja dojadę do Łodzi za pięć dych i używię się za dwie, wyprawa na UFC to ok. tysiaka i to bez jakiegoś imprezowania.

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Anzor ostatnio dużo częściej niż zwykle trenuje w Copacabanie, więc wyczuwałem że coś jest na temacie 🙂

S
Gość
S
Offline

Franku zauważ że w cyrku też pracują specjaliści. Jest dyrektor artystyczny, główny technik a ich praca koncentruje się na zadbaniu o przedstawienie w którym główną rolę gra klaun.

Wonsz
Gość
Wonsz
Offline

Hej,
tak z ciekawości.
Kiedyś robiliście ankietę o MMA Attack i UFC w Nottingham.
Średnio interesuje się polskim MMA i nie wiem, kiedy jest termin MMA Attack po tych perturbacjach. Czy jeśli będzie jakoś później, w innym terminie to czy jest szansa, żebyście jechali na UFC do Anglii? 😛
Fajnie by było, bo z zagranicznych gal mało portali ma własne materiały, a te z poprzednich były w porządku.
Pzdr

Octagon
Gość
Octagon
Offline

Witam ! Kiedy pojawi się wywiad z Damianem ?

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Offline

El Hombre: wszystko będzie powiedziane w wywiadzie, Aquilę opuścił Piotr, a chłopaki zadowoleni z jego pracy postanowili, że w tej sytuacji zdecydują się odejść razem z nim.

S: masz prawo do takiej opinii, ale obserwując kolejne etapy treningu Artura, co i jak je, masz niejako za darmo pełen dostęp do wiedzy treningowej nt. redukcji i budowania formy w przypadku otyłości, bo nad planem pracowało trzech specjalistów, w tym Michał Garnys. Myślę, że nikt nie wyjdzie zawiedziony, a przecież nie trzeba tego oglądać.

S
Gość
S
Offline

„i nagrywać „TranforMMAcję” Artura Przybysza, o której opowie Wam w pierwszym epizodzie tego cyklu”. Jak dla mnie zamiast cyklu powinno być cyrku.

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Kto się rozstał z ACT ? Jeleniewski czy Anzor ?