Oficjalne oświadczenia Dana Hendersona i Lyoto Machidy w sprawie UFC 151/152

25 sierpień 2012
0
Oficjalne oświadczenia Dana Hendersona i Lyoto Machidy w sprawie UFC 151/152

Jeżeli ktoś narzekał na zastój w newsach w świecie MMA, to ostatnie dni w jakiś sposób powinny zadowolić tą część was, pożądającą gorących wiadomości. Po odwołaniu UFC 151 było wszystko: konferencja prasowa, oświadczenie Jona Jonesa, Chael Sonnen przyjmujący każdą walkę, broniący się Greg Jackson, krytyka fanów/fighterów i ubolewający nad swoim losem pozostali zawodnicy z karty UFC 151.

Nigdy nie mieliśmy jednak szansy usłyszeć niczego z ust samego Dana Hendersona, odpowiedzialnego (choć nie celowo) za wydarzenia ostatnich dni oraz Lyoto Machidy, który również miał szansę uratować 151 oraz 152 galę, ostatecznie odrzucając wyzwanie i dając szansę lżejszemu Vitorovi Belfortovi. W środku oficjalne oświadczenia „Hendo” i „Smoka”.

Niestety częściowo rozdarłem więzadła w kolanie podczas jednego z treningów. W rezultacie podjąłem jedną z cięższych decyzji kiedykolwiek… po raz pierwszy w mojej karierze musiałem wycofać się z walki, pojedynku z Jonem Jonesem na UFC 151. Na szczęście, operacja nie jest tym razem potrzebna i będę całkowicie poświęcony temu, aby zrehabilitować moje kolano tak szybko jak to możliwe. Czuję, że jestem to winny moim fanom i wszystkim osobom, które wspierają mnie w tym, abym walczył w pełni moich możliwości i w ten sposób miałbym szansę wygrać tytuł UFC. Doceniam wasze lojalne wsparcie, które czuję od moich fanów. Chciałbym podziękować wszystkim trenerom i całej drużynie za to wspaniałe wsparcie na obozie treningowym. Co najważniejsze, doceniam ich uczciwość kiedy potrzebowałem ich najbardziej, kiedy podejmowałem tę trudną decyzję. Pragnę podziękować również Danie White i Lorenzo za to, że byli tak wyrozumiali i wsparli mnie. Będę kontynuował pościg za pasem UFC całym swoim sercem!

Oświadczenie Lyoto Machidy, przesłane przez ekipę z Black House. Wg niego „Dragon” odrzucił kolejną szansę z powodu braku czasu na właściwe przygotowanie.

Chcę świadczyć swoje usługi względem UFC i odzyskać pas. Zawsze szanuję swojego przeciwnika. Z tych powodów, muszę przygotować się we właściwy sposób, zgodnie ze zwyczajem.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x