ONE FC 5: Pride of a Nation – wyniki

autor:
31 Sierpień 2012

Jedna kontrowersja, trochę soccer kicków, wygrane faworytów i underdogów – ONE FC 5: Pride of a Nation nie zawiodło. Wyniki w środku posta.

Main card:
Bibiano Fernandes pok. Gustavo Falciroliego przez jednogłośną decyzję
Eduard Folayang pok. Felipe Enomoto przez jednogłośną decyzję
Andrei Arlovski vs. Tim Sylvia ogłoszone no contest po soccer kicku w wykonaniu Arlovskiego bez zgody sędziego – gif
Eric Kelly pok. Jensa Pulvera przez TKO w 1:46 rundy 2
Rolles Gracie pok. Tony’ego Bonello przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1:33 rundy 3

• HadHod

Arlovski fajna kombinacja. Szkoda tylko, że wykonał te SK bo by to wygrał 😛 Wiadomo która to była runda i w której minucie ?

• F. Georgiew

Późna druga runda, ale nie pamiętam zegara.

Zgodzili się ponoć na V walkę.

• avalon

Tak to była druga runda, około 3 minuty.
    Tak HadHod, ale SK są dozwolone w One FC, ale dozwolone są wtedy gdy zawodnik może sie bronić, a tu nie mógł, więc można powiedzieć że i tak było po walce, bo sędzia powinien przerwać walkę, a po za tym żaden z tych dwóch SK nie trafił w głowę, tylko w bark, bo sylvia trzeźwo spierniczył.
    Poprostu wydymali Arovskiego, bo sylvia już spał, a chcieli sprzedać jeszcze raz ich walkę.

Wiesz, nie jestem przekonany czy faktycznie ONE FC, które bardzo dba o rzetelny wizerunek na Zachodzie, bawiłoby się w tego typu sztuczki. Po prostu bardzo fajnie sprawdzająca się zasada „open attack” nie sprawdza się z fighterami w ogniu akcji, którzy nie zastanawiają się, czy sędzia krzyknął magiczną formułkę. Osobiście jednak (jako jedna z niewielu osób :P) jestem za tę zasadą, która pozwala zwiększyć realność walki, a z drugiej strony nie powoduje zagrożenia dla zdrowia.

• Tapoutdeal1989
  • El Hombre

Ta zasada z zezwalaniem na soccer kicki jest do dupy. Arlovski poskładał Sylvie jak meble z Ikei 🙂

• DX

Moja opinia Arlovski zostal okradziony, wygral przez TKO. Jebac OneFC, nigdy tego gowno juz nie ogladam, nawet na stremie.