Fedor, Putin i Seagal przy jednym stoliku

autor:
13 Sierpień 2012

Władimir Putin, lider Federacji Rosyjskiej, zasiadał na honorowym miejscu podczas ostatniej gali League S-70. W tej samej loży znalazł się jego bliski przyjaciel, Ostatni Imperator Wszechrosji, Fedor Emelianenko. Jednak lokalna rosyjska gala doczekała się jeszcze jednego gościa, znanego z tego, że podążą za rozpoznawalnymi twarzami, by pokazywać się w ich towarzystwie. Był nim Steven Seagal, prężący się nie po raz pierwszy w towarzystwie ludzi, którzy z łatwością przerobiliby go na konserwę z wieloryba. Film nieco plotkarski, ale stopień jego abstrakcji czyni go godnym umieszczenia na portalu.

Komentarze

 • zxc

  ” Był nim Steven Seagal, prężący się nie po raz pierwszy w towarzystwie ludzi, którzy z łatwością przerobiliby go na konserwę z wieloryba. Film nieco plotkarski, ale stopień jego abstrakcji czyni go godnym umieszczenia na portalu. ”

  Dlaczego piszecie takie głupoty?

 • przyjacielpuszczy

  podpisuje sie pod ZXC. „znanego z tego, że podążą za rozpoznawalnymi twarzami, by pokazywać się w ich towarzystwie” coooo?
  z dziennikarstwem ten tekst nie ma nic wspólnego. nie lubisz seagala to go nie lub masz do tego pełne prawo ale z takimi tekstami, godnym umieszczenia to jestes Ty na krajowej liscie pismaków. wróże kariere w SE Fuckt’cie albo pudlu. na prawde słabo bardzo ale to bardzo SŁABO.

 • TD

  No trochę pojechał „F” z tym porównaniem po bandzie, ale nie umniejsza to temu, że @przyjacielpuszczy dał się ponieść emocjom, bo chyba przegapił wszystkie pozostałe publikacje Franka. Na znak skruchy autor obiecał ponadto zgolić jednego ze swych cudownych loków, albo chociaż przekaże jakiś pukiel na cele dobroczynne.

 • gogogo

  Przez tego typu newsy obraz waszego portalu jest jaki jest… Amatorstwo i brak profesjonalismu. W co drugim newsie błędy stylistyczne (a niekiedy nawet ortograficzne), kretyńskie pseudo-śmieszne porównania, itp. Żenada, pozdrawiam

 • gogogo

  To też w pewnym stopniu wyjaśnia dlaczego na konkurencyjnym portalu (wiadomo o który chodzi) pod każdym newsem jest minimum po 30 komentarzy a u Was maksimum kilkanaście. Jeśli coś robicie, to róbcie to porządnie, tyle ode mnie – to nie hejt tylko konstruktywna krytyka.

 • DX

  Hmm.

 • Korz

  Do „gogogo”
  moim zdaniem na konkurencyjnej stronie jest tyle komentarzy, bo mają forum. Ja na stronę nawet nie wchodzę, tylko na forum. Forum jak wiadomo służy do prowadzenia rozmów.