Siyar Bahadurzada z chęcią przejmie walkę z BJ Pennem… za darmo

07 Sierpień 2012
Siyar Bahadurzada z chęcią przejmie walkę z BJ Pennem… za darmo

Wczoraj na jaw wyszła smutna wiadomość o wycofaniu się Rory’ego McDonalda ze starcia z BJ Pennem, by 24 godziny później posypały się pierwsze oferty zastępstwa. Siyar Bahadurzada (21-4-1), który w kwietniu debiutował w UFC, z chęcią przetestowałby swoje umiejętności z BJ’em.

Pokazując się po raz pierwszy fanom oktagonalnej klatki, Afgańczyk dosłownie rozjechał Brazylijczyka Paulo Thiago w zaledwie 42 sekundy, zgarniając przy okazji bonus za nokaut wieczoru. Dzisiaj zaproponował na twitterze, że przejmie na siebie ciężar walki z BJ Pennem. Niby nic nadzwyczajnego, bo propozycja jakich wiele, ale Siyar zaproponował, że swoje wynagrodzenie przekaże na cele charytatywne:

Jedynym powodem dla któego chcę walczyć z BJ Pennem jest fakt, że chcę przetestować moją duszę wojownika kontra jego dusza wojownika. Nie walczę dla pieniędzy!
Chcę przekazać moje wynagrodzenie za walkę na cele dobroczynne, żeby udowodnić, iż nie robię tego z powodów finansowych i (dodatkowo) zrobię sobie test VADA!

Tym wyznaniem Afgańczyk szybko kupił sobie rzesze nowych fanów. Pytanie, czy UFC i BJ Penn zaryzykują zestawienie z mało rozpoznawalnym nazwiskiem?

Komentarze

  • MMAniak

    Jestem jak najbardziej za!
    Siyar to prawdziwy sportowiec!

  • Mechiko

    wielki szacun !!!!