„Sleeping Dogs” – ruszaj się jak Georges St. Pierre

08 Sierpień 2012
„Sleeping Dogs” – ruszaj się jak Georges St. Pierre

Już 17-go sierpnia, nasz nowy sponsor – dystrybutor gier video, firma Cenega Poland – wypuści na polski rynek grę „Sleeping Dogs” w której ruchy podkładał obecny mistrz wagi półśredniej, Georges St. Pierre.

Grę najłatwiej porównać do słynnej serii „Grand Theft Auto” i wcielimy się w niej w rolę tajniaka pracującego w Hong Kongu, który najogólniej mówiąc, musi rozwiązać śledztwo, przy okazji obijając kilka zakazanych mordek i kopiąc kilka tyłków. Do wyboru pełen zakres technik oraz spory arsenał broni a wszystko to przy użyciu popularnego efektu Bullet Time. Dobra zabawa podczas po treningowego odpoczynku, gwarantowana!

Na początek oficjalny trailer „Sleeping Dogs”.

Kilka słów od samego GSP, który opowiada o pracy nad grą.

I jeszcze więcej już stricte o możliwościach, które daje nam sama gra.

„Sleeping Dogs” będzie dostępny na wszystkie najważniejsze platformy: PS 3, XBOX i PC-ety. Cena w zależności od platformy rozpoczyna się od 99,00 zł do 199,00 a w zestawie jest jeszcze darmowy T-Shirt. Więcej informacji na stronie producenta: TUTAJ

Komentarze

 • Cycu

  jak Dżordż gra to trza obadać (:

 • TD

  Niebawem zorganizujemy również jakiś ciekawy konkurs z Cenegą. Jeszcze nie wiadomo czego będzie dotyczył, ale coś mądrego na pewno wymyślimy.

 • Tapoutdeal1989

  Zapowiada się ciekawy tytuł puki co gram w ufc 3 i nie ma żalu pozdrawiam .

 • Pietrek

  @TD

  Bardzo fajnie to słyszeć. Czekamy. A co do gry to zapowiada się fajnie.