Trening bokserski Arbiego Shamaeva i Alberta Ciesielskiego

autor:
31 sierpień 2012
10
Trening bokserski Arbiego Shamaeva i Alberta Ciesielskiego

Dużo fajnej, dynamicznej stójki w wykonaniu dwóch wschodzących zawodników polskiego MMA. Pierwszego z nich, Arbiego Shamaeva (2-1), możecie kojarzyć z walki w undercardzie MMA Attack 2, którą nagrywaliśmy – oto link. Albert Ciesielski szykuje się z kolei do jednego z ostatnich, a być może ostatniego amatorskiego startu. Wywodzi się z karate, co tłumaczy jego nieortodoksyjną stójkę. Pamiętam go jeszcze z czasów przygotowań Macieja Górskiego do KSW 15. Obydwaj mogą w przyszłości trochę namieszać, a treningowe uwagi Piotra Jeleniewskiego na pewno wzbogacą Wasze rozumienie stójki. Rzadko kiedy nie nudzę się montując materiały, więc chyba warto zobaczyć.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
perkuno
perkuno
9 lat temu

oczywiście,że nie ma tragedii 🙂 ..chłopcy, szczególnie czeczen, mają najważniejszą cechę: zapał :),nie umniejszam również umiejętności pana Jeleniewskiego..tym bardziej, że dopuszcza się pewne błędy-odstępstwa w technice(np spowodowane anatomią zawodnika, lub nawykami) o ile nie można tego wyeliminować i nie działa to negatywnie na efektywność ruchu :)pozdrawiam

Dominik
Dominik
9 lat temu

Franek, zauważyłeś, że dwa razy ta sama scena występuje? Spójrz na 1:36 a następnie 2:23. Chyba że mam przywidzenia – mimo wszystko dzięki za materiał i oczywiście nie miałem na celu czepiać się czegokolwiek, po prostu warto czasami sprawdzić jeszcze raz na zimno materiał przed wrzuceniem. Pozdrawiam i dzięki za wstawki:)

perkuno
perkuno
9 lat temu

szarlatan, nie prostują rąk w łokciach, przenoszą ciężar ciała na nogę,którą akurat zadają cios. w wawie są lepsi trenerzy. to mówie ja jarząbek hehe pokój

dealer
dealer
9 lat temu

Nee mogę edytować ale z lekkich zapaśników w Warszawie jest świetny Kamil Majkowski, który przynajmniej kiedyś prowadził zajęcia w Kokoro.

dealer
dealer
9 lat temu

Obaj są mali więc na filmach widać dynamikę. Albertowi lewa ręka opada po lewym prostym, a to już nie kwestia małej maty, do tego prawa opada mu przy wyprowadzaniu lewego prostego. Arbi co któryś cios wyprowadza cepa, poza tym bije z bicepsa ma specyficzne rotacyjne i bardzo nieprzemyślane zbicia. Jeśli ktoś zrobi kiwkę będzie KO.
Ale mają jeszcze czas żeby to nadrobić.

El Hombre
El Hombre
9 lat temu

W jego kategorii wagowej dodaj 😉

dealer
dealer
9 lat temu

Kawałek dobrego boksu… tasmańskiego. Dużo mógłby tutaj trener Durjasz powiedzieć, chyba najlepszy trener prowadzący zajęcia dla grup otwartych w Wawie. Jeleniewski ma bardzo dziwną pozycję, zawodnik z mocnymi lowami może mu urwać nogę wykroczną.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x