Wywiady po dzisiejszym Strikeforce

autor:
19 Sierpień 2012
0

Wywiady Karyn Bryant z tłumaczeniami w środku posta. Dodatkowo wywiady z prezenterami Showtime, którzy skupili się bardziej na męskiej części karty.

Ronda cieszy się, że ma już to wszystko za sobą, czuje ulgę i spokój. Ronda nie jest zaskoczona, że potrwało to krótko, bo zawsze spodziewa się po sobie jak najwięcej. Była jednak przygotowana na pięć rund, ale po prostu nie chciała być bita przy swojej rodzinie. Ronda twierdzi, że określenia Cyroid i Guyborg są jak najbardziej nie miejscu i nie ma dowodu, że Cyborg nie jest „kolesiem”. Jest gotowa do walki z Cristine jak tylko będzie w stanie zrobić wagę. Doskonale dogaduje się z Mannym Gamburyanem, z którym trenuje od dziecka, pierwsza walka MMA, którą widziała to była walka Manny’ego na KOTC. Świetnie trenuje się jej też w Cesar Gracie Jiu-Jitsu, zwłaszcza z Richardem Perezem. W trakcie obozu nie ma w ogóle wiadomości o propozycjach filmowych, zresztą Ronda uważa, że to wyrok śmierci na karierze fightera. W styczniu chce zawalczyć z Cyborg, a później może rozważy tego typu myśli.

Jackson jest świeżo po przegranej walce Julie Kedzie, chciał żeby pokazała swoje uderzenia. Tate bardzo mądrze poszła po balachę, wiedziała o słabych punktach i urazach Julie. Zawodniczka Jackson’s jest zawsze w gymie, trenuje tak samo ciężko jak najlepsi zawodnicy z jego gymu, więc Greg jest bardzo zawiedziony tą porażką. Na walkę Rousey vs. Kaufman przewiduje poprawione słabsze aspekty obydwu zawodniczek – u Rondy lepsze uderzanie, u Kaufman parter. Jones przed walką z Hendo czuje się dobrze, jest człowiekiem renesansu, budującym świadomie konkretne aspekty swojej fizyczności, włączając do swojej gry wybrane techniki. Na zarzut o nietestowanej szczęce Jonesa odpowiada, że była testowana w gymie, dostał kopnięcie na głowę od Rashada i uderzenia od Machidy. Twierdzi, że ludzie szukają argumentu przeciw mistrzowi, więc będą wymyślać co tylko mogą. Twierdzi też, że po ostatnich kłopotach Jona, nienawiść do jego osoby jest czymś zupełnie normalnym, z czym trzeba mierzyć się, będąc na szczycie.

Zwróćcie uwagę na szalone spojrzenie tej dziewczyny. Jest bardzo zawiedziona porażką z Tate i będzie ćwiczyć obronę przed balachą w nieskończoność. Kedzie ma nadzieję, że jej występ będzie odebrany jako zostawienie wyraźnego sygnału, że może walka nie skończyła się po jej myśli, ale Julie jest poświęcona MMA i należy do czołówki zawodniczek. W czasie między walkami nie ma czasu na relaks, bo Julie boryka się z licznymi kontuzjami. W drugiej rundzie tej walki coś stało się z łokciem i ramieniem, co wykorzystała szybko zregenerowana przerwą między rundami Tate. Śmieje się, że jej ostre wejście jest zaprzeczeniem tego, co mówią o teamie Jackson-Winkeljohn. To trener Winkeljohn namówił ją do wykorzystania swojego taekwondo. Na koniec Julie prosi o bonusy za walkę, których wciąż nie ma w Strikeforce.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o