Wywiady przed UFC 150

10 Sierpień 2012
0
Wywiady przed UFC 150

W środku pełen zestawy wywiadów przed UFC 150 + krótkie streszczenie dla naszych mniej anglojęzycznych czytelników.

Frankie Edgar opowiada o uczuciu towarzyszącym mu w związku z rewanżem z Bensonem Hendersonem. Były mistrz ma dość opowiadania o tym pojedynku i pragnie jedynie zrobić co do niego należy. Frankie porusza również kwestię aklimatyzacji do wysokości/ilości tlenu w Denver, które jest wysoko nad poziomem morza. „The answer” zdradza również nieco informacji o swoim nosie, który często krwawił i dosyć łatwo ulegał złamaniu. Wygląda na to, że teraz powinno być lepiej. Na koniec nieco o kwestii sprytnej taktyki Bensona, który potrafi sprytnie ukrywać fakt, że został znockdownowany.

Benson Henderson jeszcze w wersji z brodą, którą zgolił dzień później na konferencję prasową. Mistrz opowiada o tym co oznacza być mistrzem, o związanych z tym zobowiązaniach. W dalszej części o jego nowej roli w której udziela się jako krytyk mediów. Na koniec Benson nie miał nic do powiedzenia trenerowi frankiego, który zarzucił, że pogrywa z sędziami za pomocą gestów i zachowań, ukrywając prawdziwy stan w trakcie walki (np. zamroczenie po knockdownie).

Melvin Guillard chciałby walczyć co tydzień, bo to ma dla niego znacznie większy aspekt treningowy niż 6 tygodni przygotowań. „Young Assasin” ma ogromny szacunek dla Donalda, że postanowił nie trenować do ich walki w tym samym gymie. Jeżeli chodzi o trenera Grega Jackson, fighter ma dla niego ogromny szacunek jako osoby i trenera. W żaden sposób nie potrafi porównać sparringu do walki, bo tam jego zadanie nie polega na skrzywdzeniu przeciwnika. Pod koniec opowiada jakie są różnice pomiędzy holenderskim kick boxingiem a amerykańskim. Dla niewtajemniczonych, Melvin preferuje ten pierwszy i używa go w walce.

Donald Cerrone zdecydował się tym razem trenować poza Greg Jackson Camp. Powodem tej decyzji była chęć wyplątania się z potencjalnej, negatywnej energii która powoli tworzyła się w klubie treningowym. Cerrone nie oglądał dwóch ostatnich walk Melvina, dla tego nie wie czy jest zupełnie innym zawodnikiem niż za czasów kiedy trenowali razem. Twierdzi jednak, że każdy mówi to samo do momentu w którym zostanie trafiony i upadnie na plecy. W kwestii Pettisa, jest w 100% skoncentrowany na najbliższym pojedynku i to tylko kwestia czasu/kolejności kiedy się nim zajmie. Ps mistrzowski interesuje go tylko ze względów finansowych, ale nie ma ciśnienia żeby go zdobyć już za chwilę. Z chęcią najpierw rozprawi sie z tymi, którzy dopominają się o niego od dawna.

Jake Shields o decyzji przejścia do wagi średniej. Były mistrz Strikeforce twierdzi, że ścinanie wagi poszło mu wyjątkowo łatwo. Nigdy nie musiał się bardzo martwić o ten aspekt. Ma nadzieję, że walka w nowej kategorii będzie punktem zwrotnym w jego karierze.
Jake musiał przyjechać trochę wcześniej żeby przystosować się do nowego środowiska w Kolorado i był to jeden z trudniejszych elementów przed walką. W kwestii Eda Hermana, uważa że jest znacznie lepszym fighterem niż w przeszłości.

Dla Eda Hermana pojedynek z Shieldsem jest najważniejszym w jego karierze, ponieważ jest utytułowanym przeciwnikiem. Amerykanin twierdzi, że w tym sporcie potrzeba czasu żeby był wszechstronnym zawodnikiem i to jest właśnie ten moment jego kariery. Teraz, kiedy jest starszy i bardziej doświadczony, traktuje karierę bardziej poważnie. Przede wszystkim z powodu rodziny za którą jest odpowiedzialny. Herman mieszka blisko Kolorado i wie, że wysokość n.p.m. morze być istotnym czynnikiem w trakcie ich walki, która dla Jake’a może być problemem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x