Bokser Michał Starbała zadebiutuje w MMA!

autor:
06 Wrzesień 2012
9
Bokser Michał Starbała zadebiutuje w MMA!

Dziś dowiedzieliśmy się, że Michał „Azazel” Starbała powróci do walk w MMA. Po dwóch latach w zawodowym boksie osiągnął rekord 6-0, był także członkiem polskiej kadry olimpijskiej. W MMA legitymuje się rekordem 1-1. Teraz zdecydował się na podpisanie kontraktu z organizacją Draka, którą reprezentuje w Polsce Andrei Molchanou.

Gale DRAKA ściągają coraz częściej polskich zawodników, walczyli na nich chociażby Łukasz Chlewicki, Jędrzej Kubski, Piotr Woźnicki cz Marcin Różalski. O ich rosnącym prestiżu może świadczyć chociażby fakt, że gościły one także fighterów na poziomie Kostii Głuchowa, Petera Grahama, Aleksandra Emelianenko czy Gorana Relica. Andrei poinformował nas, że DRAKA planuje na 2013 rok 7 lub 8 gal.

Walka Michała odbędzie się 13 października w rosyjskim mieście Chita. Jego rywalem będzie Aleksander Efimov. Zasady różnią się nieco od tych, do których przyzwyczaiły nas inne organizacje, walka odbywać się będzie na dystansie trzech trzyminutowych rund, z możliwością rozegrania dodatkowej dwuminutowej rundy. Walka w parterze ograniczona do trzydziestu sekund. Wszystko w chwytnych rękawicach do MMA.

Michał od jakiegoś czasu trenuje z Grzegorzem Trędowskim z Nastula Team, nie jest więc „zielony” jeśli chodzi o zapasy. Będziemy informować na bieżąco o jego dalszej karierze w MMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
F. GeorgiewR....addimeEl Hombre Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
R....
Gość
R....
Offline

Na tej gali były tylko walki w mma i k1. Starbała walczył w mma…wygrał kontrowersyjnie bo przez soccer kicki… Byłem przy samym ringu to wiem 🙂 …więc news do sprostowania:)

R....
Gość
R....
Offline

Jaki debiut??? Przecież walczył na pierwszym Winner Punch w Bydgoszczy…
Nie udzielam się w komentarzach ale przyszła pora na to 🙂

ad
Gość
ad
Offline

widać kalafiora na uchu 🙂

dime
Gość
dime
Offline

Starbała swego czasu cisnął parter kilka razy w tygodniu, równolegle startując w boksie… także, żeby się ktoś nie zdziwił jak zostanie poddany przez boksera 😉

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Te ich zasady są do kitu, po obejrzeniu walki Różala na gali Draka nie jestem zachęcony…