GLORY Grand Slam wagi ciężkiej już w grudniu

autor:
07 wrzesień 2012
4
GLORY Grand Slam wagi ciężkiej już w grudniu

Najwybitniejsi zawodnicy wagi ciężkiej spotkają się w grudniu na najbardziej wyczekiwanej gali tego roku. GLORY Grand Slam odbędzie się w japońskiej stolicy Tokio i gościć będzie fighterów wielkiego kalibru. Podczas gali będziemy mieli okazję zobaczyć m.in.: Petera Aertsa, Remy’ego Bonjasky’ego a
także pierwszego w światowym rankingu Semmy’ego Schilta czy występującego na KSW 20 Jerome Le Bannera.

W grudniu czeka nas wspaniała uczta – szesnastu najwybitniejszych zawodników wagi ciężkiej skrzyżuje rękawice w turnieju wielkiego kalibru GLORY Grand Slam. Wiadomość niewątpliwie elektryzuje, zwłaszcza jeśli chodzi o skład. Podczas gali będziemy mieli okazję obejrzeć numer jeden w światowych rankingach Semmy’ego Schilta, legendę K-1 Petera Aertsa, Remy’ego Bonjasky’ego, Jeroma LeBannera, Gokhana Saki, Sergeia Kharitonova, Ismaela Londta, Errola Zimmermana, Brice’a Guidona, Braddocka Silvę, Jamala Ben Saddika a także Igora Jurkovica.

Pozostało jeszcze trzech zawodników do zamknięcia kart walk. Informacje o tym kto jeszcze dołączy do grona szczęśliwców zostaną ogłoszone wkrótce.

Powołam się na słowa dyrektora generalnego GLORY Sport International Marcusa Luera, który stwierdził, że zwycięzca tego turnieju będzie niekwestionowanym królem wagi ciężkiej. Każda z walk będzie bardzo dramatyczna, zarówno dla zawodników jak i kibiców. Turniej odbędzie się w Tokio – miejscu gdzie do tej pory rządziła organizacja K-1 co jest ukłonem w stronę fanów jak również sceptyków, którzy twierdzą że turnieje w formule K-1 nie są tak ekscytujące co walki w formule MMA. Wyżej wymienione nazwiska mają sprawić, że „stójka” powróci znowu do łask. Miejmy nadzieję, że turniej odbije się szerokim echem.

Więcej informacji już wkrótce.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
El Hombre
El Hombre
9 lat temu

O właśnie.

M1global
M1global
9 lat temu

Tak to też, w listopadzie na Titan 26 podobno.

El Hombre
El Hombre
9 lat temu

Spong coś czytałem że chce w MMA się spróbować teraz.

M1global
M1global
9 lat temu

Jeszcze Tyrone Spong! Pozostają 2 niewiadome 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x