Jon Jones i Dana White gotowi zakopać topór wojenny

12 Wrzesień 2012
1
Jon Jones i Dana White gotowi zakopać topór wojenny

Wczorajsza telekonferencja prasowa przed UFC 152 wyjaśniła wiele a w szczególności powoli sprawia, że jeszcze niedawno fruwające pod sam sufit negatywne emocje, powoli zaczynają opadać. Po odwołaniu UFC 151, Dana zarzucił Jonesowi i jego obozowi, że to oni są przyczyną wspomnianej decyzji. Jones i Greg Jackson mieli oczywiście inną opinię w tej kwestii, co tylko podgrzewało już czerwonego ze złości prezydenta UFC Wczorajsza konferencja pokazała, że emocje emocjami, ale w interesach liczy się przede wszystkim podejście biznesowe.

Wiecie co? Skończyłem z tym. Naprawdę to zrobiłem. W zasadzie jestem coraz bardziej podekscytowany myślą rozmowy z Daną, żeby to wszystko było już za nami. UFC jest niesamowitą marką, ale w tej sytuacji musiałem mieć siebie na uwadze i zrobić to co musiałem. Jednocześnie, trzymam osobistą urazę do Dany, która nie prowadzi nas do niczego. On wciąż jest moim szefem i pod koniec dnia, ma pełne prawo do wyrażenia tego jak się czuje. Ma swobodę wypowiedzi.

Najwyraźniej Jones nie jest osamotniony w swojej opinii, bo chwilę później Dana powiedział:

Jedna rzecz, którą wiadomo o mnie w ciągu tych 12 lat jest, że nie chcę niczego cofać. To nie jest tak, że chciałbym to cofnąć. Jon i ja nie widzieliśmy się od momentu całej sytuacji. Zobaczymy się w Toronto. Musimy usiąść w jakimś pokoju twarzą w twarz i odbyć rozmowę. Jestem w tym biznesie od 12 lat i robiłem interesy z każdym z kim można je robić. Dobrzy goście, źli goście a Jon Jones nie jest złym człowiekiem. Więc nie, nie zamierzam cofać niczego z tego co powiedziałem, ale obaj będziemy musieli usiąść w Toronto i porozmawiać ze sobą twarzą w twarz.

W całym zamieszaniu pewne jest więc, że Jones wciąż jest silnym atutem dla ZUFFY, lecz jednocześnie wiadomo, że „beef” pomiędzy Daną a trenerem Jona – Gregiem Jacksonem, cały czas jest aktualny.

Dla wszystkich zainteresowanych wczorajszą telekonferencją przed UFC 152. Oto pełne nagranie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
shogun Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
shogun
Gość
shogun
Offline

powinien go wyjebać 😉