Jon Jones: „UFC dostało lekcję, aby dawać fanom mocno obsadzone karty walk.”

10 Wrzesień 2012
4
Jon Jones: „UFC dostało lekcję, aby dawać fanom mocno obsadzone karty walk.”

Wiemy już, że UFC 151 przejdzie do legendy jako gala, której nie było. Powody tej sytuacji także są nam znane. Ważne są jednak wnioski i Jon Jones ma oczywiście własne zdanie na ten temat.

Pomimo ostrej krytyki ze strony UFC, fanów i środowiska fighterów, młody mistrz wagi półciężkiej w jednym z wywiadów podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego jak zaradzić w przyszłości podobnym sytuacjom.

Myślę, że w przyszłości sytuacja ta pomoże mi i Danie White być lepszym. Dla niego, pokazać swoje odczucia względem mnie w podobnej sytuacji, pomoże mi spojrzeć na sprawy w bardziej zorientowany sposób. Może z tego wyjść sporo dobrego. Fighterzy mogą nauczyć się co robić, aby robić jak najlepiej dla siebie, nie czując się przy tym jak marionetki. Myślę, że UFC dostało lekcję, aby upewniać się, że są lojalni wobec fanów i dają im mocno obsadzone karty walk.

Tymczasem, Jones będzie przewodził jeszcze większemu show na UFC 152, które odbędzie się 22-go września w Toronto. Jego przeciwnikiem będzie Vitor Belfort.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Pietrrokovo8o8o8hallslobo206 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pietrrokov
Gość
Pietrrokov
Offline

Jon Jones przejdzie do historii, ale jak Dana się wkurwi i wyjebie go z UFC. Wiem, że to nie realne , ale młody Bones sobie za wiele pozwala i to już jest przesada.

o8o8o8
Gość
o8o8o8
Offline

„Myślę, że ta sytuacja pomoże mi i Danie White stać się lepszym w przyszłości. Pokazując swoje odczucia względem mnie w podobnej sytuacji, pomógł mi spojrzeć na sprawy w bardziej zorientowany sposób. Może z tego wyjść sporo dobrego. Fighterzy mogą nauczyć się jak działać, aby robiąc swoje, nie czuć się przy tym jak marionetki. Myślę, że UFC również dostało lekcję i następnym razem nie dopuści do podobnej sytuacji wobec fanów i dadzą im mocno obsadzone karty walk.”

lobo206
Gość
lobo206
Offline

Wkleilo sie chyba przez przypadek zdanie po angielsku, i awatarek przy newsie pokazuje logo ksw zamiast ufc 🙂