Karol Bedorf vs. Paweł Nastula na horyzoncie?

autor:
21 wrzesień 2012
7
Karol Bedorf vs. Paweł Nastula na horyzoncie?

W środku posta rozmowa ze strony konfrontacja.com, która wyraźnie sugeruje, że jeśli nie na KSW 22, to w 2013 roku, powinno dojść do walki Karola Bedorfa z Pawłem Nastulą. Oprócz tego „Coco” porusza temat planowanego wyjazdu do USA, planów na najbliższe tygodnie i sposobu na poprawienie wydolności pod kątem następnych walk.

W środę zaraz po gali KSW20 spotkałeś się z właścicielami Federacji KSW. Możesz powiedzieć, co było powodem tego spotkania i o czym rozmawialiście?
Dokładnie. Spotkaliśmy się na gorąco po gali, żeby porozmawiać o mojej przyszłości. Jeszcze przed galą KSW20 miałem spotkanie z Maćkiem Kawulskim, który powiedział mi, że jak wygram najbliższą walkę to dostanę szansę możliwość walki o pas Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w wadze ciężkiej. To co usłyszałem zmobilizowało mnie bardzo.
Jak wiemy walkę z Karlem Knothe wygrałeś, więc kiedy walka o pas? Ustaliliście jakiś termin? Na której to będzie gali?
Kolejną walkę dla Federacji KSW stoczę na gali KSW22 i będzie to pojedynek o pas Międzynarodowego Mistrza KSW w wadze ciężkiej.
W jednym z wywiadów po gali KSW20 Martin Lewandowski wspomniał, że jesteś brany pod uwagę, jako przeciwnik dla Pawła Nastuli, który kilka dni temu związał się kontraktem z Federacją KSW. Czyżbyś miał z nim walczyć o to trofeum?
Mogę zapewnić, że na gali KSW22 będę mieć walkę o pas, ale nie wiem, czy będzie to walka z Pawłem. Wiem na pewno, że w 2013 roku stoczę walkę o pas i będę walczyć z Pawłem Nastulą.
Jakie masz plany na najbliższe tygodnie?
Na pewno nie będę długo wypoczywać. Mam przeciążone kolana, łokcie i barki, ale długo czasu na wypoczynek nie potrzebuję. Zamierzam wyjechać do USA i tam trenować.
Michał Materla również ma w planach wyjazd do Ameryki. Jedziecie razem?
Nie. Zamierzam bardziej obrać kierunek ku San Diego. Mieszka tam mój przyjaciel, Brazylijczyk Cadu i już wielokrotnie zapraszał mnie do siebie, żebym przyjechał i potrenował.
Chciałbym jeszcze zapytać o walkę na KSW20. Oglądałem twój pojedynek i dostrzegłem, że w pewnym momencie zaczęło brakować ci tlenu. Co się stało?
Druga runda walki z Knothe kosztowała mnie dużo tlenu, wystrzelałem się. Rozmawiałem już z moim fizjologiem i wiem, że będziemy musieli więcej popracować nad wydolnością. On w czasie moich przygotowań był zajęty, bo pracował z olimpijczykami i był w Londynie. Teraz gdy jest już po Igrzyskach Olimpijskich będziemy mogli skupić się na moich przygotowaniach. Będziemy kontrolować zakwaszenie krewi.
Karol dowiedziałem się od ciebie dużo nowych wiadomości, które na pewno zainteresują fanów MMA. Na koniec jeśli chciałbyś podziękować sponsorom, trenerom to możesz uczynić to w tej chwili.
Sponsorzy, sponsorami. Podziękowania należą się przede wszystkim trenerom Piotrowi Bagińskiemu i Andrzejowi Kościelskiemu, którzy poświęcają czas, żebyśmy my, młodzi robili wyniki.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hakashi
Hakashi
9 lat temu

A co myślicie o Jeffie Monsonie dla Bedorfa ?

torpedo
torpedo
9 lat temu

no,Le Banner jak najbardziej. Będzie z pewnością to gala ppv, więc trzeci raz zrobić z kibiców idiotów nie zaszkodzi.
Po gali na osłodę Maciek rzuci,że Ci wszyscy co nie chcieli płacić ppv, to ma Ich w dupie i wszyscy będą szczęśliwi 🙂

Wcale się nie zdziwię,jak Nasti jest zatrudniony na tej samej zasadzie,co Le Banner- czyli na promocję walki,która się nie odbędzie.

El Hombre
El Hombre
9 lat temu

Moja propozycja na KSW 22 to Bedorf vs Valentijn Overeem o pas i na tej samej gali Nastula vs Satoshi Ishii/Le Banner/Kawaguchi 🙂

M1global
M1global
9 lat temu

Nie uważam aby to przynajmniej teraz było dobre zestawienie, oboje maja wiecej do stracenia niż zyskania, a marketingowo też możnaby stworzyć coś lepszego.

Loku
Loku
9 lat temu

Zgadzam się, że Nastek nie powinien w pierwszej walce bić się z Karolem. Nie sądzę jednak by w ogóle był w stanie postawić jakiś większy opór Bedorfowi. To już chyba nie te lata… Ale może mistrz olimpijski jeszcze mnie zaskoczy 😉

vivevdi
vivevdi
9 lat temu

Oby Paweł na pierwszą walkę nie dostał Karola. Długo pauzował i nie widziałbym go jako zwycięzcy. Zresztą nie wiadomo jak z formą u niego… Ale Ewentualnie po wygraniu pasa przez Karola, w jego pierwszej obronie 🙂 (po walce na przetarcie Nastka) byłoby emocjonującym zestawieniem.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x