Krzysztof Jotko wygrywa turniej wagi średniej na Fight Night 5

autor:
09 Wrzesień 2012
6
Krzysztof Jotko wygrywa turniej wagi średniej na Fight Night 5

Rekordy nie walczą, ale jeśli ekscytował Was rekord 10-0 Krzysztofa Jotki, to informujemy, że doliczył on do tej liczby dwa zwycięstwa na czteroosobowym turnieju wagi średniej na gali Fight Night 5 w niemieckim Merseburgu.

Krzysztof pokonał Fabiana Loewke (2-1) przez poddanie, dusząc zza pleców zawodnika Fight Lounge. W drugiej walce, będącej finałem turnieju, pokonał przez niejednogłośną decyzję Martina Zawadę (25-12), którego polscy fani mogą kojarzyć chociażby z gal KSW. Wciąż czekamy na nagrania z walk.

Czy dla zawodnika Okniński MMA Team przełoży się to na lepsze propozycje w Polsce i zagranicą? Być może, choć nie spodziewałbym się w tej sprawie jakichś przełomów. Krzysztof jest póki co dość daleko od KSW, które ma dość stabilną sytuację w wagach średniej i półśredniej, a MMA Attack przechodzi trudny okres, choć wydawało się być zainteresowane kreowaniem renomy tego zawodnika. Jotko może jednak liczyć na to, że z kolejnymi zwycięstwami, jego imię będzie coraz częściej wymieniane w jednym zdaniu z markami Bellatora czy Strikeforce, a dobry rekord zwiększy szansę na angaż w coraz większych organizacjach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
WonszMihaukiKrystianEl HombreF. Georgiew Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wonsz
Gość
Wonsz
Offline

Literówkę „wygyrwa” macie w tytule.
Branoc 😛

Mihauki
Gość
Mihauki
Offline
Krystian
Gość
Krystian
Offline

Fajny ma rekord, tylko szkoda, że jest trochę naciągany. Swego czasu Okniński mówił, że zawodnicy z tak nielubianego przez niego KSW robią sobie rekordy na nie wiadomo na kim, ale gdy popatrzymy na rekord Jotko to on chyba myślał on nim. Jotko mając rekord 3-0 walczył z Truszewski o rekordzie 0!!!, mając rekord 4-0 z Yliasov’em 2-0, 5-0 ze Ślepowroński 1-1, 6-0 z Lutką 0!!! nie ma czasu dalej wymieniać. Ostatnia 11-0 z Loewke 2-0 to chyba przesada.

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Dzięki 🙂

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Zawada to solidny zawodnik, tym większe gratulacje.