Mark Munoz wyłączony na rok z powodu kontuzji?

autor:
05 wrzesień 2012
0
Mark Munoz wyłączony na rok z powodu kontuzji?

Po ostatniej porażce z niesamowitym Chrisem Weidmanem, Mark Munoz zapowiedział powrót od walki o najwyższą stawkę. Samego Weidmana zwycięstwo to wywindowało do strefy walki o tytuł, na drodze do którego stoi tylko kwestia zdobycia większej medialności, potrzebnej, by Anderson Silva zaakceptował tę walkę. Jak się okazało, kontuzje „Filipino Wrecking Machine” doznane po walce są dużo poważniejsze, niż z początku się wydawało.

Fight Hub TV rozmawiało z Markiem, który tak komentuje te doniesienia:

Uszkodziłem moją stopę podczas treningu do walki z Weidmanem. Trenowałem z Jasonem Millerem w środku klatki i moja stopa się została złapana [got caught – zaklinowała?]. Nie jestem pewien, czy jest złamana, jutro będę to oficjalnie wiedział. Mam nadzieję, że nie będą musieli jej łamać, by właściwie zaleczyć, skoro już zaczął się samoistnie proces leczenia.

Nie jest to jednak jedyny uraz Munoza.

Kiedy Weidman był na górze i próbował gilotyny, poczułem, że nie mam pełnego zakresu ruchu w łokciu. Miałem też infekcję skórną na czole i okolicach, na szczęście szybko poszedłem uporać się z tym do lekarza.

Jeśli potwierdziłby się czarny scenariusz, Filipińczyk musiałby pauzować rok. Nawet przy dobrym przebiegu wydarzeń, mała szansa, by dostał w odpowiednim czasie walkę z Hectorem Lombardem, o którą zabiegał.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x