Peter Sobotta wypada z MMA Arena w Czechach!

autor:
27 Wrzesień 2012
6
Peter Sobotta wypada z MMA Arena w Czechach!

Na fanpage’u Petera Sobotty ogłoszona została wiadomość, że nie będzie on mógł zawalczyć w ten weekend na MMA Arena w Czechach, ponieważ pomimo długiej walki, nie udało mu się zwalczyć choroby, która przykuła go do łóżka w ostatnich tygodniach, uniemożliwiając treningi i zdrowe ścięcie wagi. Więcej o kulisach tego wydarzenia w przetłumaczonym oświadczeniu Petera w środku posta.

Moi drodzy fani,
niestety mam dziś smutne wieści: z ciężkim sercem muszę odwołać moją walkę w niedzielę w Pradze. W połowie obozu treningowego złapałem paskudną grypę i nie udało mi się do teraz zaleczyć. Dziesięć dni temu pogorszyła się ona w zapalenie płuc i zatok przynosowych. Jestem przykuty do łóżka od ponad tygodnia i nie jestem w stanie w ogóle trenować.

Nawet pomimo tego nadal zdecydowany byłbym żeby walczyć, ale mój doktor mocno odradził mi ten pomysł. Do zbicia zostało mi piętnaście funtów, co byłoby poważnym obciążeniem dla mojego i tak osłabionego ciała i mogło skończyć się zapaleniem mięśnia sercowego. Walka to moje życie, ale nie byłem gotów podjąć tego ryzyka.

Chcę przeprosić wszystkich za to, że Was zawiodłem. To pierwszy raz w ciągu dziewięcioletniej kariery, kiedy muszę odwołać walkę. Jednocześnie chciałbym powiedzieć, że bardzo dziękuję wszystkim za nieustające wsparcie. Nie mógłbym robić tego bez Was, fanów!

Mój management obecnie pracuje nad tym, by w krótkim czasie znowu zawalczyć w ringu/klatce i mam nadzieję, że będę miał dla Was dobre wiadomości w bardzo krótkim czasie

Z pozdrowieniami,
Peter

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ArturF. GeorgiewTD Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Artur
Gość
Artur
Offline

*szybkiego powrotu do zdrowia

Artur
Gość
Artur
Offline

Racja zdrowie najważniejsze. Sam teraz załapałem jakieś przeziębienie i to dzień po honorowym oddaniu krwi… W każdym razie szybkiego do zdrowia życzę Piotrkowi, mam nadzieję że szybko odbije tą nieobecność na innej gali. @TD Ty też nam szybko wracaj do zdrowia!

W.Mrozowski
Admin

W ogóle to panuje chyba jakaś grypa lub inny shit, bo sporo osób jest poskładanych i to tak konkretnie.

W.Mrozowski
Admin

Shit… mam to samo i ledwo żyję. Po drugie, szczęście w nieszczęściu, bo zastanawiałem się czy jechać do Pragi na tę galę.

Choć wolałbym, żeby walczył of course. Zdrowia, ekhu, ekhu!

Artur
Gość
Artur
Offline

To bardzo niedobra wiadomość :/
Tak swoją drogą… to w Niemczech nie mają/nie używają antybiotyków?