Z życia fightera – Carlo Prater

11 wrzesień 2012
6
Z życia fightera – Carlo Prater

Poniższe video jest niepodważalnym dowodem na to, że mamy absolutnie najlepszych czytelników pod słońcem. Od jednego z nich dostaliśmy materiał prosto z Brazylii. Kamil studiował w szkole filmowej w USA, jednak sprawy osobiste skierowały rok temu jego losy do Ameryki Południowej. Tam, będąc w stolicy, poszukiwał czegoś poza pracą, co pozwoli rozwijać mu jego pasję.

Kręcąc się po okolicznych klubach i galach MMA, natrafił w końcu na Carlo Pratera (30-11-1), który od stycznia kontynuuje karierę zawodniczą w UFC. Fighter bez problemu zgodził się, aby nakręcić o nim materiał. Przy okazji Panowie przedyskutowali kilka istotnych kwestii związanych z MMA, dowodząc tym samym, że wszędzie dobrze, ale… w Brazylii najlepiej.

Polski kamerzysta, polskie napisy, słoneczna Brazylia, zawodnik światowej klasy i klimat którego nie poczujecie nawet w countdownach UFC!

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
9 lat temu

Fajny materiał. Mam nadzieję, że będzie więcej.

Artur
Artur
9 lat temu

Przygotowałem się na to że stracę 15 min, na szczęście się rozczarowałem… Świetny materiał, profesjonalna robota – będę czekać na kolejne jego filmy… mam nadzieję że będą również o mma 🙂

Steryd
Steryd
9 lat temu

Kozak ! Warto obejrzeć 🙂

Mastafu
Admin
9 lat temu

To jest naprawdę dobre, oglądajcie. Super materiał, super widoki, super klimat.

onetu
onetu
9 lat temu

osom

vivevdi
vivevdi
9 lat temu

Wartościowy materiał, bardzo dobrze się oglądało.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x