Jay Silva na KSW 21?

autor:
07 październik 2012
8
Jay Silva na KSW 21?

Dobrze jest czasem tracić czas na facebooku, bo można trafić na naprawdę dobre ciekawostki. Jay Silva ogłosił trzy dni temu, że rozpoczyna pełne przygotowania do walki, by dzisiaj poinformować wprost, że walczy 1 grudnia.

Wiadomość z piątku brzmiała następująco:

Będę walczył bardzo niedługo i tym razem będę miał pełen obóz treningowy… Nie mogę się doczekać, dam Wam znać już niedługo gdzie i z kim zawalczę.


Następnie Jay wrzucił na facebooka zdjęcie z dopiskiem „za 8 dni”, które przedstawia trening na stadionie lekkoatletycznym.

Kolejny wpis zawiera filmik z treningu, na początku którego Jay mówi:

Hej, tu Jay Silva, przygotowuję się do walki 1 grudnia, to jest drugi dzień moich przygotowań, pracuję nad siłą i kondycją.

1 grudnia ogłoszonych jest na razie kilka gal. TUF 16 Finale, BAMMA 11, Pancrase: Progress Tour 14, King of the Cage: Fire and Ice oraz KSW 21. Poważnie brać pod uwagę można raczej tylko BAMMA i KSW, z tym, że zarówno Krzysztof Kułak, Matt Horwich, jak i Mamed Chalidow czekają na swoich przeciwników. Biorąc pod uwagę zbiegnięcie się w czasie deklaracji Horwicha i Silvy i dwa wolne miejsca w wadze średniej, raczej wątpię, by nie chodziło tutaj o tę samą galę.

Zakładając, że obydwaj zawodnicy pojawią się na KSW, pytanie brzmi, jak zostaną zestawieni. Czy któryś z nich zmierzy się z Krzysztofem Kułakiem, co byłoby bardzo dużym sprawdzianem po powrocie do MMA, a może prosto na main event jako rywal dla Mameda Chalidowa? Można brać też pod uwagę całkiem zagraniczne zestawienie Silva vs. Horwich, tym bardziej, że chyba spodobało się ono Martinowi Lewandowskiemu w wywiadzie po KSW 19, możecie to sprawdzić poniżej od 9:20.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
El Hombre
El Hombre
9 lat temu

Attila Vegh vs. Grigor Aschugbabjan na KSW 16 to faktycznie drzewko turniejowe…

Artur
Artur
9 lat temu

@El Hombre były ale wynikały one z drzewka turniejowego, a nie z celowego zestawienia dwóch zagranicznych ze sobą jak w tym extrafight’cie…

El Hombre
El Hombre
9 lat temu

Walki zawodników zagranicznych między sobą już były wcześniej na KSW więc nie piszcie bzdur.

onetu
onetu
9 lat temu

Bez przesady z tym pierwszym

Dudek
Dudek
9 lat temu

ja też 🙂 to byłoby mega ciekawe zastawienie i pierwsze zagraniczno-zagraniczne zestawienie na KSW.

Blade
Blade
9 lat temu

Jay Silva vs Horwich, to rzeczywiście dobre zestawienie. Po cichu liczę na odpowiednięcie Wallace’a z rozpiski, bo to zestawienie pozbawione logiki. Mam ponad to nadzieję, iż Kułak nie dostanie Jaya Silvy tuż po powrocie, bo to jednak zbyt wysoka poprzeczka jak na powrót po tak ciężkiej kontuzji.

drops89
drops89
9 lat temu

Silva vs. Horwich- bardzo bym chciał zobaczyć tę walkę.

beztrosky
9 lat temu

FRANEK PSUJE ZABAWĘ! 🙁

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x