Mamed Chalidow o sytuacji pomiędzy Strikeforce a telewizją Showtime

10 październik 2012
7
Mamed Chalidow o sytuacji pomiędzy Strikeforce a telewizją Showtime

Jak już zapewne zdążyliście doczytać, współpraca pomiędzy Strikeforce a telewizją Showtime, która transmituje eventy tejże organizacji, jest mocno niepewna. Mało kto wierzył, że w momencie wykupienia organizacji przez ZUFFĘ, mogliśmy spodziewać się innego scenariusza.

Natychmiast jednak pojawił się kwestia Mameda Chalidowa, który wspominał w jednym z wywiadów TUTAJ, że Strikeforce jest jedną z opcji branych przez niego pod uwagę. Na ile ta trudna sytuacja zmienia cokolwiek w jego ewentualnych negocjacjach? Dowiecie się w wywiadzie przeprowadzonym dzisiaj rano.

W jednym z ostatnich wywiadów, który nam ostatnio udzieliłeś, wspominałeś, że bierzesz pod uwagę organizację Strikeforce, jako jedną z opcji gdzie mógłbyś dalej walczyć. Niedawno wynikła sytuacja z której wynika, że telewizja Showtime może nie być zainteresowana dalszą współpracą ze Strikeforce i tym samym istnienie organizacji stoi pod dużym znakiem zapytania. Czy to zmienia cokolwiek w Twoich negocjacjach czy ewentualnym wyborze Strikeforce czy jakiejkolwiek innej organizacji?
Ja dopiero co dowiedziałem się o tym co mi właśnie mówisz. Trzeba by wobec tego usiąść i dalej porozmawiać o tym, zastanowić się co w tej sytuacji. Ja się dowiedziałem o tym dopiero dzisiaj na waszej stronie.

Twoje negocjacje i zastanawianie się nad ewentualnym wyborem którejś z organizacji to sytuacja, która trwa już całkiem długo. Dlaczego to tyle trwa i jakie są tego powody? Czy to kwestie finansowe lub jakieś inne czynniki wchodzą w grę?
Nie, finansowo wszystko jest w porządku. Chodzi tu raczej o pewne podpunkty kontraktu, które nam nie pasują.

Nie udało nam się dowiedzieć od Mameda dokładnie o jakiego rodzaju szczegóły się rozchodzi, dlatego postanowiliśmy w tej sprawie zadzwonić do Martina Lewandowskiego, jednej z osób reprezentujących interesy zawodnika. Wkrótce umieścimy obszerną wypowiedź współwłaściciela Federacji KSW, która rzuca nieco więcej światła na sytuację kontraktową Chalidowa.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
fan velazqueza
fan velazqueza
9 lat temu

tylko UFC, jeżeli mamed chce coś osiagnąć to musi walczyć z najlepszymi
a tacy są w UFC, walki w Strikeforce tylko dla kasy bo z kim on tam
wartosciowym by walczył. Przyznam że nie ogladam Strikeforce także
jest mi to obojętne czy przetrwają

irys
irys
9 lat temu

Coś czuje w kościach że Mameda zobaczymy w UFC albo zostanie w KSW. Troche niemądreby było podpisywać kontrakt ze strikeforce który ma niepewną przyszłość

Rizzo
Rizzo
9 lat temu

Powiem Was, że naprawdę mam już dość tych całych mamedowych negocjacji. Każda inna opcja niż UFC to porażka, bo ten facet naprawdę ma papiery żeby tam coś zdziałać, a za parę lat jego forma minie. Na początku było ciekawie, teraz tak to już rozciągnęli i tyle tych spekulacji, że niech facet podpiszę dożywotni kontakt z KSW i niech to sie już skończy.

Blade
Blade
9 lat temu

Wypowiedź Mameda nic nie wyjaśnia, ciekawe co Martin powie.

Mechiko
Mechiko
9 lat temu

Ajj, coś czuję ze nic znow z tego nie wyjdzie. No nic, pewnie po KSW w grudniu w końcu coś sie dowiemy

Atis
Atis
9 lat temu

szybko daliście news o mamedzie:) tak poza tym już dawno po ksw20 to mamed swoje pewnie podpisał i się nie chwali z kim:P

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x