Matt Hughes przechodzi na pełną emeryturę

16 październik 2012
1
Matt Hughes przechodzi na pełną emeryturę

Być może jego dwie ostatnie walki nie należą do ulubionych momentów w jego życiu, ale wciąż nie umniejsza to faktowi, że miejsce w hali sław jest dla Matta Hughes’a w pełni zasłużone. Amerykanin tak jakby przeszedł we wrześniu 2011 roku na emeryturę a niedawno potwierdził chęć całkowitego zakończenia zawodniczej kariery na łamach miejscowego portalu.

Ogłosiłem moją emeryturę, ale teraz wygląda na to, że jestem na pełnej emeryturze. UFC wciąż traktuje mnie dobrze, więc mogę odejść na emeryturę. To zabawne, kiedy Bóg obierze dla Ciebie jakąś drogę a ty nie wiesz dokąd zmierzasz. Mam w sobie całą wiarę, że to on mnie tam umieścił i muszę mu za to podziękować.

Znany ze swojego zamiłowania do polowań, Matt prowadzi od 2011 roku program telewizyjny, dzięki któremu spełnia swoją drugą pasję.

Mam show o polowaniu, który kocham i zostanę z nim. Lubię podróżować. Lubię polować, więc to mi pasuje. Pomagam bratu z rodzinną farmą. Wciąż jestem blisko rodzinnej farmy.

Jeżeli chodzi o treningi, choć wciąż aktywny, to jednak powoli schodzą na drugi plan.

Trochę trenuję. Kiedy BJ albo Robbie Lawler potrzebują nieco mojej pomocy, idę i im pomagam trenować. To tyle. Kocham trenować, ale jeżeli miałbym żyć w klubie treningowym to wybieram życie z moją rodziną. Chcę wychowywać moje dzieci a nie trenować innych. Mam trochę doświadczenia w trenowaniu, ale mam inne rzeczy, które chciałbym robić w życiu.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
El Hombre
El Hombre
9 lat temu

Słuszna decyzja, wielki szacunek dla byłego dominatora wagi pół średniej.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x