Matt Hughes przechodzi na pełną emeryturę

16 Październik 2012
1
Matt Hughes przechodzi na pełną emeryturę

Być może jego dwie ostatnie walki nie należą do ulubionych momentów w jego życiu, ale wciąż nie umniejsza to faktowi, że miejsce w hali sław jest dla Matta Hughes’a w pełni zasłużone. Amerykanin tak jakby przeszedł we wrześniu 2011 roku na emeryturę a niedawno potwierdził chęć całkowitego zakończenia zawodniczej kariery na łamach miejscowego portalu.

Ogłosiłem moją emeryturę, ale teraz wygląda na to, że jestem na pełnej emeryturze. UFC wciąż traktuje mnie dobrze, więc mogę odejść na emeryturę. To zabawne, kiedy Bóg obierze dla Ciebie jakąś drogę a ty nie wiesz dokąd zmierzasz. Mam w sobie całą wiarę, że to on mnie tam umieścił i muszę mu za to podziękować.

Znany ze swojego zamiłowania do polowań, Matt prowadzi od 2011 roku program telewizyjny, dzięki któremu spełnia swoją drugą pasję.

Mam show o polowaniu, który kocham i zostanę z nim. Lubię podróżować. Lubię polować, więc to mi pasuje. Pomagam bratu z rodzinną farmą. Wciąż jestem blisko rodzinnej farmy.

Jeżeli chodzi o treningi, choć wciąż aktywny, to jednak powoli schodzą na drugi plan.

Trochę trenuję. Kiedy BJ albo Robbie Lawler potrzebują nieco mojej pomocy, idę i im pomagam trenować. To tyle. Kocham trenować, ale jeżeli miałbym żyć w klubie treningowym to wybieram życie z moją rodziną. Chcę wychowywać moje dzieci a nie trenować innych. Mam trochę doświadczenia w trenowaniu, ale mam inne rzeczy, które chciałbym robić w życiu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
El Hombre Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Słuszna decyzja, wielki szacunek dla byłego dominatora wagi pół średniej.